Torby do wózków dziecięcych

Stylowe torby na wózek nie tylko świetnie wyglądają, ale również są dodatkiem, który pozwala mieć wszystkie niezbędne rzeczy przy sobie, na spacerze, w czasie wyjazdu. Każdy opiekun wie, że przy maluchu trzeba być przygotowanym na każdą sytuację. Torby do wózków, jakie oferujemy na tublu.pl, dzięki różnorodnym przegródkom czy kieszonkom pozwolą spakować pieluszki, chusteczki, maty do przewijania, zapasowe ciuchy, jedzenie i picie, przekąski, zabawki czy akcesoria. W praktyce wychodzi tego dość sporo.

Jakie torby do wózka wybrać?

Torby do wózka dziecięcego dostępne są w różnych wariantach. Bez problemu można je zamocować na różnego rodzaju uchwytach, a po odłączeniu nosić na ramieniu lub jako plecak. To dość uniwersalny dodatek, który można dopasować do swoich potrzeb, koloru i wielkości wózka oraz sposobu spędzania czasu wolnego. I dlatego producenci zaskakują interesującymi propozycjami. Modne torby na wózek uszyte są z wytrzymałych materiałów. W wielu wariantach mają specjalne kieszonki, które umożliwią bezpieczne przewożenie butelki. Świetnie sprawdzają się także przestrzenie z folią termiczną. Poza tym to funkcjonalnie podzielona przestrzeń, która pozwala na zapakowanie wielu rzeczy i oczywiście szybkie ich odnalezienie. I dlatego tak ważne jest dopasowanie torby do wózków do swoich wymagań.

Modne i praktyczne torby do wózka

Funkcjonalne torby do wózka dziecięcego najczęściej mają usztywniane boki oraz liczne kieszonki, które pomagają zachować porządek. Poza rzeczami malucha muszą się jeszcze pomieścić drobne akcesoria czy dokumenty oraz telefon opiekuna. Na kilka lat w końcu stanie się niezbędnikiem w czasie każdej wyprawy. Warto więc wybrać taką torbę, która będzie pasować do wszystkich rodzajów wózków i stanie się uniwersalna oraz wygodna. Nowoczesne i wodoszczelne tkaniny zapewnią natomiast rzeczom tak ważne bezpieczeństwo. Materiał wierzchni musi być również odporny na zabrudzenia i przetarcia oraz łatwy w czyszczeniu. Będzie bowiem narażony na szereg niesprzyjających czynników. Wybierz najlepsze akcesoria do wózków dziecięcych i ciesz się codziennym komfortem.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy