Aparat fotograficzny dla dzieci od Hoppstar – który model wybrać?

przez tublu

   Czy aparat fotograficzny dla dziecka to dobry pomysł? Czy ma to sens w dobie telefonów komórkowych, które mają świetne aparaty? Naszym zdaniem tak!
Niewątpliwym plusem takich aparatów jest to, że dziecko skupia się tylko i wyłącznie na zrobieniu zdjęcia – nie rozpraszają go żadne powiadomienia, czy chęć załączenia gry, jak ma to miejsce na smartfonach.

Fotografia to wspaniały pomysł na zatrzymanie wspólnych, rodzinnych chwil i na wyrażenie swojej kreatywność. Dlaczego nie rozpocząć przygody z fotografią już od najmłodszych lat? Aparaty fotograficzne dla dzieci Hoppstar to idealne narzędzia, które umożliwiają najmłodszym odkrycie świata poprzez obiektyw aparatu. Pozwólmy naszym dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność i umiejętności artystyczne za pomocą tych specjalnie zaprojektowanych dla nich aparatów.
Aparaty Hoppstar są łatwe w obsłudze, lekkie, niewielkie, poręczne — idealne dla maluchów, które chcą zacząć swoją przygodę z fotografią. Mogą ich używać już 3 latki i pod okiem dorosłych łapać wspólne, wyjątkowe chwile. 

Przygotowaliśmy przegląd dostępnych modeli.

 Hoppstar Rookie

Pierwszym modelem jest Hoppstar Rookie. Ten uroczy aparat wyróżnia się kolorowym designem i prostą obsługą, co sprawia, że jest idealny dla najmłodszych fotografów. Rookie ma silikonową obudowę w kształcie zwierzątka i występuje w 4 kolorach.
Dzieci będą zachwycone możliwością robienia własnych zdjęć i odkrywania nowych perspektyw. Hoppstar Rookie posiada przyjazny dla dzieci interfejs oraz wbudowane funkcje, takie jak ramki i filtry, które umożliwiają tworzenie unikalnych i kreatywnych fotografii. Ponadto, dzięki silikonowej obudowie, aparat jest odporny na przypadkowe upadki i uderzenia, co zapewnia długotrwałą zabawę.
Pozostałe funkcje aparatu: automatyczne ustawianie ostrości, balans bieli, regulacja ISO (jedno z ustawień aparatu, które rozjaśnia lub przyciemnia zdjęcie), korekcja kolorów, korekcja jasności. Jakość zdjęć: do 30 Megapikseli.
W opakowaniu znajdziemy: aparat, silikonowe etui, karta pamięci 16 GB, adapter typu C, adapter micro USB, instrukcja obsługi w języku polskim, smycz 2w1 z wbudowanym kablem ładującym.

Hoppstar Expert

Kolejnym modelem jest Hoppstar Expert. Można nim zrobić zdjęcia w lepszej niż Rookie jakości (do 40 MP). Funkcje ma dokładnie takie same jak Rookie, czyli również mamy tu te zabawne ramki i filtry, rozpoznawanie twarzy, automatyczne ustawianie ostrości, balans bieli, czy regulację ISO. W przeciwieństwie do modelu Rookie model Expert ma dodatkowo kamerę do selfie.
W opakowaniu znajdziemy: aparat, silikonowe etui, karta pamięci 16 GB (8000 tys. zdjęć), adapter typu C, adapter micro USB, instrukcja obsługi w języku polskim, smycz 2w1 z wbudowanym kablem ładującym.


Hoppstar Artist

Model Artist to najbardziej zaawansowany z aparatów Hoppstar. Jest przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia. Oprócz funkcji znanych z poprzednich modeli, ma opcję nagrywania wideo i…funkcję natychmiastowego drukowania zdjęć! Co dla nas okazało się prawdziwym hitem. Zdjęcia drukują się w kolorze czarno-białym.
W porównaniu do poprzedników, jakość zdjęć jest niższa i wynosi 12 MP.
W opakowaniu znajdziemy: aparat, 3 rolki papieru, karta pamięci 16 GB, adapter typu C, adapter micro USB, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel do transmisji danych, smycz.


Robienie zdjęć może być świetną zabawą, ale również rozwijać wyobraźnię i uczyć – cierpliwości, dokładności. A aparaty fotograficzne dla dzieci Hoppstar to doskonały sposób na wprowadzenie najmłodszych w świat fotografii. Dzieci będą miały możliwość wyrażania swojej kreatywności, rozwijania umiejętności artystycznych i obserwowania świata w niepowtarzalny sposób. Aparaty Hoppstar oferują wysoką jakość zdjęć, łatwą obsługę i bezpieczne korzystanie. Dzięki nim, dzieci mogą się bawić, tworzyć i rozwijać swoje pasje fotograficzne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aparatów Hoppstar i umożliwienia swoim dzieciom niezapomnianej przygody w świecie fotografii.

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz