Butelkowe nowości na Tublu.pl!

przez tublu

W naszych czasach wybór butelek do karmienia niemowląt jest ogromny. Wiadomo, że dla swojego dziecka chce się wybrać najlepszą opcję, ale każda marka chwali swoje butelki i wymienia ich niepowtarzalne u innych producentów zalety. Może się w głowie zakręcić od tego wszystkiego. Dlatego wprowadzamy nowe marki – ale tylko dwie, sprawdzone, funkcjonalne i w dobrej cenie.

[źródło:www.bump-to-baby.com]

[źródło:www.bump-to-baby.com]

Pura Kiki to termobutelka, z którą maluch może spędzić całe dzieciństwo. Jest przewidziana dla niemowląt od trzeciego miesiąca życia, a dalej rośnie razem z dzieckiem – wystarczy w odpowiednim momencie dorastania zmienić ustnik. Oto wszystkie możliwości przekształcenia butelko-termosu:

pura kiki ewolucja

 Od smoczka przechodzimy do niekapka, od niekapka do słomki, potem możemy zamienić butelkę w standardowy termos na napoje lub przekąski, a nawet na sportowy bidon. I w każdej z opcji butelka utrzymuje temperaturę nawet przez 8 godzin!

Pura Kiki wygląda bardzo solidnie – bo jest solidna, ale przy tym leciutka, dzięki czemu maluch nie będzie miał problemu z trzymaniem jej w rączkach. Jej pojemność to 250 ml, czyli wystarczy na porządną porcję mleka dla niemowlęcia oraz, równie dobrze, na szklankę wody dla starszaka. Porcjowanie napojów ułatwia miarka, która jest długowieczna jak sama butelka – wytłoczono  ze stali, więc nie zmyje się, jak to często bywa w innych butelkach. Maluszkowi nie odpowiada smoczek? Nie ma problemu! Pura Kiki stawia na uniwersalność – do ich butelek pasują też smoczki innych wiodących firm, takich jak Avent Sport, ThinkBaby, Born Free, Dr. Brown’s szerokie, MAM, Pigeon, UPIS i innych.

Bezpieczeństwo jest priorytetową sprawą w wyborze butelki. Na tej płaszczyźnie marka również nie zawodzi. Pura otrzymała Non Toxic Certified, co oznacza, że  nie tworzą się w niej m. in. substancje rakotwórcze, zaburzające gospodarkę hormonalną, wszelkiego rodzaju toksyny, metale ciężkie, pestycydy ani GMO. Jest to jedyna butelka dla dzieci, która przeszła przez wszystkie testy laboratoryjne i zdobyła ten certyfikat.

Pura Kiki ma jeszcze kilka plusów – chroni mleko przed światłem słonecznym, wykonana jest ze stali nierdzewnej i medycznego silikonu, dzięki szerokiemu wieczku jest łatwa do mycia, a niemalowane butelki i silikonowe akcesoria można myć w zmywarce.

pura2
pura1

Druga nasza propozycja to Twistshake – unikalna butelka antykolkowa, którą można karmić dzieci już od urodzenia. Można do niej dobrać smoczki z czterema szybkościami przepływu, zależnie od wieku dziecka. Smoczek jest zaprojektowany tak, aby ssanie go jak najbardziej przypominało ssanie piersi matki. Dzięki specjalnemu wentylowi, w smoczku nie zbiera się nadmiar powietrza, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u maluszka.

Czym jeszcze wyróżnia się Twistshake? Unikalną budową! Ważnymi częściami butelki są mikser i pojemnik. Mikser skutecznie rozbija grudki mleka, które w zwykłych butelkach często przytykają smoczek i utrudniają picie. Dzięki pojemnikowi można zawsze mieć przy sobie odmierzoną porcję mleka, a sam pojemnik idealnie mieści się w środku butelki – bardzo użyteczna sprawa przy podróżach.

Butelki występują w aż ośmiu efektownych kolorach oraz w trzech wielkościach – 180, 260 i 330 mililitrów. Jest też odporna na wysokie temperatury – bez problemu można myć ją w zmywarce, a i ręczne czyszczenie jest ułatwione dzięki szerokiemu wlotowi butelki.

twistshake1
twistshake2

Oto właśnie nasze dwie ulubione butelkowe nowości. Jeżeli chcecie spojrzeć na większy wybór butelek i akcesoriów do, zapraszamy tutaj.

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz