Dokształcamy się! Chusty.

przez tublu

Od zawsze zajmujemy się sprzedażą nosideł. Naszym pierwszym typem było Bondolino, potem chusty, Tula, nosidła BabyBjorn… Teraz wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jedne są bardziej skomplikowane, drugie mniej; jedne sztywniejsze, drugie bardziej miękkie – wybór często zależy od reakcji dziecka na nosidło. My, w sklepie stacjonarnym, doradzamy, pokazujemy jak zakładać Bondki, Tule i BabyBjorny, ale problematyczne były zawsze chusty. Wiązanie było dla nas tajemnicą. Ale już nie jest 😉

domi

Od ponad tygodnia mamy w naszej ekipie profesjonalną chustowiązaczkę – Domi odbyła kurs na doradcę noszenia Clauwi. Dlatego właśnie mamy w planach rozpoczęcie warsztatów, na których Dominika będzie Was uczyła całej teorii i praktyki.

Przy okazji możecie się też u nas zaopatrzyć w chusty tkane ultracienkie (żakardowe i light) marki Hoppediz, o długości 4,6 oraz 5,4 m, w wielu wzorach i kolorach. O noszeniu dzieci kawał czasu temu Karolina pisała tutaj.

Oczywiście pozostajemy również zagorzałymi fanami nosideł – Bondolino już dawno podbiło nasze serca i dalej w nich pozostaje, szczególnie, gdy trzeba polecić nosidło do noszenia noworodków, choć można w nim posadzić też duuuużo większego Smyka 🙂 W końcu Bondek jest odpowiednikiem chust wśród nosidełek – jest wiązany, mięciutki i bardzo wygodny!

Tym, których dziecię osiągnęło już wagę 7 kg oraz dla tym, którzy nie są przekonani do wiązania i wolą postawić na polską markę, sugerujemy zwykle wybór Tuli. Nie ma wiązania – są klamry, za pomocą których dopasowuje się nosidełko do wymiarów noszącego i dziecka, a wkładka pozwala na noszenie już 3,5 kg niemowląt. I tak jak w przypadku Bondka, można je nosić z przodu lub na plecach.

Jeżeli opiekunowi bardzo zależy na noszeniu Malucha przodem do świata, to jedynym wyjściem jest nosidło Babybjorn. Jest ono dużo sztywniejsze od wyżej wymienionych, ergonomicznych nosideł, ale pozwala na cztery ułożenia – przodem do rodzica wyżej i niżej, tyłem do rodzica (od 5. miesiąca) i na plecach (od roku).

Dla tych, którzy nie są pewni, czy nosidło się sprawdzi, mamy wypożyczalnię. Na Batorego możecie wypożyczyć Bondolino w każdym w trzech wariantów (light, popelina i classic), a także Tulę. Za pierwsze dwa dni nic nie płacicie! 😀

Zapraszamy na tublu.pl – znajdziecie tam wszystkie chusty i nosidła dostępne w naszym asortymencie. Zapraszamy też na Batorego 18 – tam podpowiemy Wam, jakie nosidło wybrać, a także sprzedamy i wypożyczymy te dostępne w sklepie stacjonarnym.

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz