Gramy w podróży- Magnetyczna gra The Purple Cow Przesuń deskę

przez tublu

IMG_5212

fot. Ładnebebe

W Polsce czas ferii zimowych w pełni… Jedni z Was je zakończyli, inni właśnie są w trakcie a niektórzy z niecierpliwością na nie czekają. Nieważne na jakim etapie ferii zimowych jesteście. Podróżne gry magnetyczne The Purple Cow, sprawdzą się nie tylko w podróży ale również na spacerze, w drodze do szkoły czy na przerwie między lekcjami.  Większość  gier jest zapewne dla Was baaardzo dobrze znana. Ale czy wszystkie? Dzisiaj pokażemy Wam jedną z nich….

Specjalnie dla Was, rozpoczynamy cykl krótkich filmów, na których poznacie zasady magnetycznych gier The Purple Cow. Pokażemy Wam jak grać krok po kroku, zobaczycie co zawiera każde opakowanie oraz ilu potrzeba graczy. Na pierwszy ogień rzuciliśmy grę „Przesuń deskę„.

Przesuń deskę to niezwykła łamigłówka, która pochłonie Was i Wasze dzieci na dobre! Zerknij na film i zobacz na czym polega gra oraz w jakich sytuacjach gra okaże się niezastąpiona…

[wpdevart_youtube]d1NIf_q7W1Q[/wpdevart_youtube]

1 komentarz
0

Może Ci się spodobać

1 komentarz

henio_k 5 lutego, 2018 - 1:09 pm

Gra dla dzieci zapowiada się obiecująco. Mam nadzieję, że jest wciągająca i wymaga myślenia logicznego. Jak najbardziej jestem za kupowaniem gier dzieciom takich, które wymagają użycia szarych komórek i pobudzają kreatywność. Maluchom jest to bardzo potrzebne, z resztą w życiu dorosłym bez wprawnego myślenia i kreatywności nie jest łatwo.

Odpowiedź

Zostaw komentarz