LittleLife i najfajniejsze plecaki dla dzieci

przez tublu

Wybór odpowiedniego plecaczka dla dziecka to bardzo ważna sprawa! Musi być nie tylko lekki, ergonomiczny, wytrzymały, ale także musi podobać się małemu właścicielowi. Dlatego nasi klienci i my tak bardzo polubiliśmy plecaczki od LittleLife! Dzisiaj pokażemy je z bliska.

LittleLife to jedna z pierwszych marek, która trafiła do oferty naszego sklepu. Oprócz plecaczków znajdziesz u nas praktyczne gadżety i akcesoria, które ułatwiają opiekę nad maluchem i podróżowanie z nim. W naszym sklepie już czekają bidony, opaski informacyjne, szelki bezpieczeństwa, akcesoria do samochodu (osłonki, organizery), akcesoria do wózków, czy całoroczne kombinezony. Wszystkie niezwykle wytrzymałe i wykonane w najlepszej jakości materiałów.

Plecaczki LittleLife znajdziesz u nas w dwóch kategoriach wiekowych:

  • dla dzieci w wieku od roczku do 3 lat
  • dla dzieci w wieku  powyżej 3 roku życia

A o tym na co zwrócić uwagę przy zakupie plecaczka możesz przeczytać we wpisie Jak wybrać odpowiedni plecak dla przedszkolaka?

A same plecaczki obejrzysz z bliska w naszym filmie na kanale na You Tube:

 

Plecak dla dziecka ze smyczą bezpieczeństwa i zapinanym pasem piersiowym.

 

Plecaczki dla dzieci w wieku od roku do 3 roku życia.

Plecaków dla dzieci na rynku jest mnóstwo! Jednak my uparcie twierdzimy, że plecaczki LittleLife są inne – wyróżniają się spośród produktów konkurencyjnych nie tylko jakością wykonania, ale także unikalnym patentem jakim jest smycz bezpieczeństwa, którą w razie potrzeby rodzic może doczepić do plecaka i mieć swoje Dziecko pod kontrolą. Chodzi oczywiście o bezpieczeństwo Malucha – smycz pozwala kontrolować jego nagłe ruchy np. przy ruchliwej ulicy, na lotnisku czy w centrum handlowym.

plecak dla dziecka w tublupl

 

LittleLife jako pierwszy zaproponował tego typu rozwiązanie  – smycz bezpieczeństwa w połączeniu z pasem piersiowym sprawia, że plecaczka LittleLife można używać jako szelek. Z doświadczenia wiemy, że dzieci reagują bardzo pozytywnie na tego typu „uprząż”. Plecaczki rewelacyjnie sprawdzają się podczas wyjść na zakupy, czy na imprezy masowe (festyny, koncerty), a także gdy mamy pod opieką więcej niż jedno dziecko w podobnym wieku (rodzice bliźniąt często decydują się na plecaki LittleLife). Przydadzą się także, gdy znajdujemy się w miejscu gdzie z reguły jest chaos i dużo ludzi np. dworce kolejowe, autobusowe, lotniska.

Plecaczki dla dzieci w wieku 1-3 latka mają pojemność 2 litrów i ważą 200g. Są niewielkie, ale zaskakująco pojemne. Pomieszczą bidon, chusteczki, przekąskę, małą zabawkę. Świetnie sprawdzą się do żłobka czy przedszkola, ale także w czasie podróży z dzieckiem. W środku jest miejsce na wpisanie danych małego właściciela.

Wśród plecaczków LittleLife znajdziesz u nas urocze zwierzaczki, ale także te naśladujące pojazdy ratunkowe (z migającym, niebieskim światełkiem), czy odblaskowe.

 

 

Plecaczki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Plecaki dla starszaków mają pojemność 6 litrów i ważą niecałe 300g. Są lekkie, pojemne – super sprawdzą się do przedszkola, na wycieczkę, czy spacer. Zapinany pas piersiowy zapobiega zsuwaniu się szelek z ramion dziecka.

plecak dla dziecka do przedszkola

 

Wśród dużych plecaków obok tych ze zwierzętami znajdziesz model ActiveGrip. Wyróżnia się odblaskowym materiałem, który ma za zadanie zwiększyć widoczność Twojego malucha. Doskonały przy ograniczonym oświetleniu, w trakcie nauki jazdy na rowerze czy hulajnodze lub spacerów blisko jezdni. Plecak ma specjalny uchwyt, który pozwala opiekunowi szybko reagować na niespodziewane ruchy dziecka.

plecak dla dziecka odblaskowy

 

 
1 komentarz
0

Może Ci się spodobać

1 komentarz

An. 18 lutego, 2014 - 21:55

WOOOOW jakie one są świetne. Wpisuję na listę must have.

Odpowiedź

Zostaw komentarz