Mężczyzna zajmuje się dzieckiem czyli gadżety dla ojców

przez tublu

Na liczne prośby  klientów Tublu, szczególnie płci męskiej, postanowiliśmy poszukać  produktów, które są atrakcyjne dla Panów pełniących zaszczytną rolę TATY. Szybko okazało się, iż nie jest to łatwe zadanie.

Zarówno na rynku Polskim jak zagranicznym roi się od akcesoriów dla dzieci, jednak zdecydowana większość to „ułatwiacze życia” dla Mam, Tatusiów zdecydowanie nie kręcą gadżety typu „superfajne pudełko na chusteczki”, przewijak czy też krzywy kubeczek ułatwiający picie maluchowi. Nie lubują się też w kolorowych talerzykach, łyżeczkach, kocykach, śliniakach czy śpiworkach. Niektórzy z nich uważają torby do wózków za użyteczne, jednak zwykle te wybierane przez ich żony są na tyle mało męskie, że niekoniecznie chcą się z nimi pokazywać 😉

Ale wystarczyło trochę pomyśleć i kilka fajnych rzeczy udało nam się znaleźć!

Jak wiadomo Panowie kochają swoje samochody – doszliśmy do wniosku, że na pewno przydadzą im się gadżety typu:

Osłona na fotel z organizerem – z reguły dzieci z uporem maniaka kopią fotel przed sobą co jest uciążliwe szczególnie zimą gdy buty są z  zabłocone lub mokre. Z pomocą przychodzi nam firma Sunshine Kids, która jest twórcą całego wachlarza produktów do samochodu, ułatwiających podróż z dzieckiem.

Kolejnym  gadżetem jest sprytny organizer samochodowy, które także może pełnić funkcję osłony fotela,  a po złożeniu zamienia się w  zgrabną torbą na zabawki  i inne akcesoria dziecięce.
Organizer posiada cztery różnej wielkości kieszenie oraz izolowany uchwyt na butelki.

Gama akcesoriów dziecięcych powiązanych z motoryzacją jest ogromna. Wystarczy wspomnieć chociażby samochodowy podgrzewacz do butelek, osłonki zaciemniające na szyby czy też wodoodporne podkładki na fotelik chroniące go przed zamoczeniem i zabrudzeniem.
Swoją drogą taka nakładka to naprawdę pomocna rzecz, szczególnie dla Maluchów na etapie odpieluchowywania  – jak ktoś zdejmował chociaż raz pokrowiec z fotelika wie, że warto zainwestować te 39zł by uchronić się przed takim koszmarem.

Wracając do tematu toreb do wózków – jest też,  jak się okazuje całe mnóstwo toreb dla Ojców. Nas osobiście urzekł model Skip Hopa Via Messenger w wersji zielonej. Wystarczył rzut oka na tą torbę plus opinia znajomego Ojca, który korzysta z tej torby i jest nią zachwycony. Z racji wykonywanego zawodu ma okazje testować różne dziecięce gadżety i uznał, że ta torba jest najlepszą torbą  jaką widział w życiu. Na żywo faktycznie robi bardzo dobre wrażenie, sama mam damski model Skip Hopa więc wiem, że są to torby bardzo funkcjonalne i do tego przyjemne dla oka.

Na koniec coś o moim gadżecie z naszej nowej kategorii. Dlaczego postanowiłam go umieścić akurat tutaj? A dlatego, że Panowie często korzystają z możliwości wożenia swoich pociech rowerem i na pewno wiedzą jak dokuczliwe potrafią być komary i jak ciężko jechać na rowerze a jednocześnie odganiać dziecko od komarów – jest to praktycznie niewykonalne, chyba, że posiada się takie cudo jakim jest Lovebug  – odstraszacz komarów.

Urocza biedronka emituje delikatne, niskie dźwięki imitujące odgłos trzepotu skrzydeł ważki, naturalnego wroga owadów. Bez trudu można przypiąć ją do większości wózków, kołysek, łóżeczek, fotelików samochodowych, oprócz tego, że pomaga pozbyć się natrętnych owadów, wygląda jak ozdoba.

Na liczne prośby  klientów TUBLU, szczególnie płci męskiej, postanowiliśmy poszukać  produktów, które są atrakcyjne dla Panów pełniących zaszczytną rolę TATY. Szybko okazało się, iż nie jest to łatwe zadanie.
0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz