Najlepsze termosy i termobutelki na jesienny spacer

przez tublu

   Jesień zadomowiła się u nas już na dobre 🙂

Ale my nie rezygnujemy ze spacerów, dbamy jedynie o to, żeby się do wyjścia z domu dobrze przygotować. Zakładamy nie tylko odpowiednie ubranie, ale pamiętamy również o czymś ciepłym do picia i jedzenia.

I tutaj z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju termosy (te na napoje i posiłki), termobutelki, czy torby termiczne, które pomagają utrzymać świeżość oraz odpowiednią temperaturę posiłków poza domem.

Przygotowaliśmy przegląd tych najpopularniejszych w naszym sklepie, tak by każdy z Was mógł wybrać coś dla siebie.

 

TERMOBUTELKI

Zaczniemy od najmłodszych – noworodków i niemowlaków, bo im najtrudniej zapanować nad głodem i pragnieniem, ale też temperatura podawanych posiłków jest w ich przypadku bardzo istotna.  

 

PURA KIKI – termos i butelka w jednym!

Pura Kiki została wykonana z antybakteryjnej stali nierdzewnej. Nadaje się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów – utrzymuje temperaturę do 6 h*.

Mleko przechowywane w butelkach Pura Kiki jest chronione przed ekspozycją na światło, zapobiega w ten sposób rozpadowi białek i innych ważnych składników odżywczych. Dokładna miarka z oznaczeniem pojemności znajduje się wewnątrz – jest wytłoczona w stali i nigdy się nie zedrze, nie zmyje. Szerokie wieczko ułatwia dokładne mycie. Butelka – choć metalowa – jest lekka i nie ma obaw, że malutkie dziecko będzie miało problem z jej utrzymaniem w rączkach.

 

BIDONY

 

Do tego butelka Pura Kiki rośnie wraz z potrzebami dziecka – gdy maluch przestanie już używać smoczka, na butelce można zamontować ustnik ze słomką i zamienić ją w bidon.

 

PACIFIC BABY

Termobutelka Pacific Baby jest jednocześnie butelką i termosem! 

Dzięki izolacji próżniowej, butelka utrzymuje temperaturę płynów do ok. 10 godzin* – stopniowo
się schładzając. Idealna do przechowywania mleka, wody, soków, herbaty.

Wykonana ze stali nierdzewnej (technologia stosowana w szpitalach) – butelka Pacific Baby ma właściwości antybakteryjne, szybko wysycha i jest łatwa w czyszczeniu.

A do tego „rośnie” razem z dzieckiem co najmniej do 5-go roku życia – można ją doposażyć w uchwyty (gdy dziecko samo próbuje korzystać z butelki jeszcze w wersji ze smoczkiem), w miękki ustnik z uchwytami, bądź w ustnik składany, dzięki czemu butelka zamienia się w bidon.

 

B.BOX 

Termobutelka od B.Box to już propozycja dla nieco starszych dzieci, które radzą sobie z piciem przez słomkę. 

Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej utrzymuje temperaturę ok. 5 godzin*. Dzięki temu Twoje dziecko może pić w każdą pogodę. Specjalnie zaprojektowana góra pozwala na samodzielnie otwieranie butelki.

 

TERMOSY

Termosy na posiłki to genialne rozwiązanie, które sprawdzi się w  czasie jesiennych i zimowych spacerów. 

SKIP HOP

Kolorowe termosy Skip Hop mają idealną pojemność na dziecięcy posiłek.

Dzięki nim można zabrać ze sobą ciepłą zupę, makaron z sosem czy pyszne warzywa – utrzymują temperaturę jedzenia przez kilka godzin.

Termosy mają pojemność 325 ml i wymiary: 9,4 x 8,75 x 12 cm

Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i tworzywa które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV są łatwe do utrzymania w czystości.

 

 B.BOX

Dzięki podwójnym izolującym ściankom Termos B.Box utrzymuje temperaturę gorącego posiłku do 5 h, a zimnego do 7 h. 

Wykonany ze stali nierdzewnej, która nie wchodzi w reakcję z produktami spożywczymi.
W komplecie silikonowy bezpieczny widelczyk, który mocowany jest do silikonowej podstawy.

thumbImage (59)

 

LASSIG

Termos LASSIG ma pojemność 315 ml, jest lekki, poręczny i wytrzymały – dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej długo zachowuje temperaturę posiłków, zarówno gorących, jak i zimnych.

Szeroki otwór ułatwia napełnianie, podawanie jedzenia i czyszczenie. Hermetyczna pokrywka dobrze przylega do pojemnika, posiada także dodatkową silikonową uszczelkę, zapewniającą szczelność naczynia. 

 

TUM TUM

Termos do posiłków Tum Tum ma pojemność 300 ml i świetnie sprawdzi się na spacerach, z pewnością zachęci niejadka do zjedzenia ciepłego obiadu. Wykonany ze stali nierdzewnej, zamykany plastikową nakrętką z wygodnym uchwytem. Utrzymuje temperaturę ok. 4 godzin, świetny do zup, gulaszu czy też innych posiłków.

 

REX LONDON

Termos Rex London ze stali nierdzewnej, o pojemności 350 ml. Przykrycie jest jednocześnie kubkiem do picia.

Idealny nie tylko na ciepłe mleko, wodę czy herbatę, ale także na kawę – bo przecież rodzic na spacerze też może zmarznąć 🙂

 

 

ELODIE DETAILS

Termos Elodie Details wykonano z ekologicznej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Utrzymuje ciepło do 6 godzin. Idealny do przechowywania ciepłego mleka lub gorącej czekolady.

Nieduże wymiary i pojemność 260 ml sprawiają, że termos bez problemu zmieści się w kieszeni torby do wózka.

 

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji uda Wam się znaleźć butelkę czy termos, który spełni Wasze jesienne wymagania 🙂

Więcej  artykułów termoizolacyjnych znajdziecie tutaj: AKCESORIA TERMOIZOLACYJNE W TUBLU.

 

* długość utrzymania temperatury zależy od wielu czynników: od częstotliwości otwierania, od warunków atmosferycznych, od czynników zewnętrznych, od ilości płynu, od temperatury początkowej napoju etc.

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz