Najpiękniejsze życzenia i cytaty na Dzień Babci i Dziadka.

przez tublu

   Dzień Babci i Dziadka to nie tylko okazja do świętowania, ale przede wszystkim moment, by docenić tych wyjątkowych ludzi w naszym życiu. To czas, kiedy możemy okazać wdzięczność za ich miłość, wsparcie oraz wpływ, jaki mieli na nasze życie. Niezależnie od formy obchodzenia tego dnia, ważne jest, aby wyrazić swoje uczucia i docenić znaczenie dziadków w naszym życiu

Pamiętam czasy, gdy emocje były nieco skrywane, a słowa „kocham Cię” rzadko przechodziły przez usta rodziców czy dziadków. Ale odkąd jestem mamą, ze wzruszeniem obserwuję, jak moje dzieci często słyszą te magiczne słowa od swoich dziadków, a nawet od moich własnych rodziców. Dlatego święto Babci i Dziadka staje się dla mnie wyjątkowym momentem, by wyrazić to, co często pozostawało niepowiedziane.

 

Jak można obchodzić Dzień Babci i Dziadka?

1. Spotkanie rodzinne.

Organizacja spotkania rodzinnych może być wspaniałym sposobem na celebrowanie tego dnia. Można zorganizować uroczysty obiad, wspólną kolację lub wyjście na wspólne spacery.

2. Upominki i drobne gesty.

Drobne prezenty, własnoręcznie wykonane kartki lub listy pełne miłości i wdzięczności to fantastyczny sposób, aby wyrazić swoje uczucia wobec dziadków. Do samodzielnego wykonania podarunków dla Babci i Dziadka można wykorzystać dostępne w Tublu zestawy artystyczne. Z ich pomocą mogą powstać przepiękne obrazki, czy wyklejanki, które można wręczyć dziadkom.

 

 

3. Spędzenie czasu razem.

To także doskonała okazja, aby spędzić czas razem, słuchając ich historii, grając w ulubione gry czy pomagając w drobnych obowiązkach domowych.

4. Stworzenie albumu wspomnień.

Przygotowanie albumu ze zdjęciami, gdzie gromadzone są pamiątki związane z życiem dziadków, to pomysł na wspaniałą pamiątka, do której każdy z przyjemnością będzie wracał. Można taki album stworzyć z wywołanych zdjęć lub przygotować fotoksiążkę. Jej zrobienie jest bardzo proste, można skorzystać z gotowych szablonów dostępnych np. na stronie Colorland, Printu, czy Cewe.

5. Wizyta lub połączenie online.

Jeśli nie możemy być razem z dziadkami osobiście, warto zadbać o kontakt telefoniczny czy wideorozmowę, by przekazać im życzenia i wyrazić swoją miłość.

 

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka.

———-

Babciu droga, Twoja mądrość i ciepło serca sprawiają, że każdy dzień jest wyjątkowy. W dniu Babci życzę Ci mnóstwa radości i uśmiechu, bo zasługujesz na najpiękniejsze chwile!

———-

Kochana Babciu, Twoja dobroć jest jak magiczne światło, które rozświetla nasze dni. Niech ten dzień będzie pełen miłości, śmiechu i spełnienia Twoich marzeń.

———-

Babciu kochana, Twoja obecność jest dla mnie najcenniejszym skarbem. Życzę Ci w dniu Twojego święta wiele radości, uśmiechu i chwil spędzonych wśród tych, których kochasz.

———-

Nikt nie ma tak cudownej Babci, jak ja! Kochana Babciu, dziękuję za troskę, ciepło i miłość oraz życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji Twego Święta.

———-

Kochana Babciu. Sprawiasz, że moje dzieciństwo jest kolorowe i szczęśliwe. Dziękuję Ci za wszystko!

———-

Nie umiem pisać, układać wierszy, a ten Dzień Babci jest moim pierwszym. Nie umiem czytać, nie umiem liczyć z pomocą rodziców więc chcę życzyć dla mojej Babci dużo radości – niech żyje 100 lat w zdrowiu i miłości!

———-

Twoje historie są jak magiczna podróż w czasie. Dziękuję za każdy wspólnie spędzony moment. 

———-

W dniu Dziadka życzę Ci zdrowia, radości i spełnienia marzeń! Dziękuję Ci za każdy uśmiech, który na mojej twarzy wywołujesz. Niech ten dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy!

———-

Kochany dziadku, przyjmij te życzenia i wiedz, że me serce nigdy się nie zmienia. A więc w Twe święto, w dniu pełnym radości, życzę zdrowia, szczęścia i pogodnej starości.

———-

Wasza mądrość jest dla mnie jak skarb. Dzięki Wam uczę się, jak być lepszym człowiekiem. Cudownego Dnia Babci i Dziadka!

———-

Dziękujemy, że jesteście, Babciu i Dziadku! Życzymy Wam w dniu Waszego święta wiele uśmiechu, miłości i spełnienia marzeń.

———-

W dniu Babci i Dziadka życzę Wam, drodzy Dziadku i Babciu, abyście zawsze otaczani byli miłością, zdrowiem i radością. Dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie!

———-

Kochana babciu, kochany dziadku, dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku. Do tego dokładam serdeczne życzenia, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!

———-

Kochana babciu, w dniu Twojego święta, życzę byś była zawsze uśmiechnięta. Ty drogi dziadku miej uśmiech na twarzy, niech Ci się spełni wszystko, o czym marzysz!

 

 

Sentencje o Babci i Dziadku.

 

„Nie ma jak babcia,

jak babcię kocham,

bez babci byłby kiepski los.

Jak macie babcię to się nie trapcie,

bo wam nie spadnie z głowy włos.”

Wanda Chotomska

———-

„Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami, dyscyplina wylatuje przez okno”. – Ogden Nash

———-

„Niewiele rzeczy jest bardziej zachwycających niż wnuki walczące o Twoje kolana.” – Doug Larson

———-

„Wnuki to kropki, które łączą linie z pokolenia na pokolenie”. – Lois Wyse

———-

„Każde pokolenie buntuje się przeciwko swoim ojcom i zaprzyjaźnia się ze swoimi dziadkami”. – Lewis Mumford

———-

„Moja babcia nauczyła mnie wszystkiego oprócz życia bez niej”. – autor nieznany

———-

„Ci, którzy nie mają dziadków, wiele tracą”.  – przysłowie hiszpańskie

———-

„Ludzie na starość dziecinnieją, by mogli znaleźć wspólny język z wnukami”. – Andrzej Majewski

———-

„Jesteś słońcem, babciu. Jesteś słońcem w moim życiu”. — Kitty Tsui

———-

„Narodziny mojego wnuka sprawiły, że chciałem tworzyć rzeczy, które on pokocha.” — Billy Crystal

———-

„Idealny dziadek dla małego dziecka nie boi się dużych psów i gwałtownych burz, ale zdecydowanie boi się słowa „buu”. – Robert Brault

———-

„Coraz częściej, kiedy wybieram osobę, która zainspirowała mnie najbardziej, wracam do mojego dziadka”. – James Earl Jones

———-

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz