O nas

przez tublu

Rodzicielstwo to coś wspaniałego, trudnego i nieprzewidywalnego, ale wspaniałego! Towarzyszenie naszym dzieciom w ich rozwoju i dorastaniu, ich wspieranie, to najpiękniejsza przygoda, w jaką do tej pory udało nam się wyruszyć.

Kiedy w 2009 roku na świecie pojawiła się nasza pierwsza córka Zoja, chcieliśmy zbudować wokół niej świat idealny. Otoczyć ją nie tylko miłością – marzyliśmy, by dorastała wśród przedmiotów jej przyjaznych, stymulujących rozwój i wyobraźnię. Aby budziła się w kolorowym świecie, pełnym doznań, ciekawych miejsc, rozwijających zabawek, a spać chodziła z bagażem samych miłych wspomnień. Nowa rola w życiu zainspirowała nas, a córeczka…została najważniejszym biznesowym doradcą.

I tak powstało Tublu – sklep, w którym postanowiliśmy dzielić się naszym doświadczeniem, sprawdzonymi, bezpiecznymi zabawkami oraz akcesoriami, które ułatwiają opiekę nad dzieckiem.
Przez te lata wiele się zmieniło – produktów w sklepie przybywało, a na świecie pojawiła się Mila – nasza druga córeczka i nowa testerka. Teraz sami w pełni korzystaliśmy z całej oferty Tublu, wybierając produkty nie tylko dla niemowlaków, ale również dla starszaków.

I wtedy też postanowiliśmy założyć bloga – by również na nim dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, jeszcze lepiej pomagać Wam w wyborze odpowiednich produktów. Znajdziecie tu porady, zestawienia i testy produktów, propozycje prezentowe, propozycje na ciekawie spędzony czas z dzieckiem. Bardzo chętnie poznamy również Wasze opinie i doświadczenia – w komentarzach czy wiadomościach.

Czekamy na Was tutaj, na blogu, ale również w naszym sklepie internetowym na www.tublu.pl oraz stacjonarnym w Warszawie przy Al. Niepodległości 19/4.

Karolina, Tomek, Zoja i Mila