Nocniczek Pourty – recenzje klientów

przez tublu

Nocnik Pourty to nowość na Polskim rynku, postanowiliśmy zapytać naszych klientów jak podoba im się ten produkt, zobaczcie co nam powiedzieli.

Zobaczcie co o nocniczku napisała p. Kinga Andrzejewska mama Daniela

Pierwsze wrażenie – dość wąski – szybko okazało się mylne. Syn bez problemu usiadł na nim wygodnie. Nocnik jest stabilny, z wysokiej jakości plastiku. Okazał się idealnym rozwiązaniem dla chłopca, dzięki wysokiej osłonce z przodu. Duża odległość między ciałem, a brzegiem nocnika, gwarantuje, że nie zastaniemy mokrej podłogi dookoła nocnika, co zdarzało nam się przy innym modelu. Nocnik został „poświęcony” w obu kwestiach, a więc czas na sprzątanie 🙂 Tak jak zapewnia producent, dzięki specjalnemu odpływowi, wylewanie jest proste, ani jedna kropla nie pociekła po nocniku. Odpływ ma dla mnie jeszcze jedną wspaniałą funkcję 🙂 Pozwala podejrzeć czy „już po”, co oszczędza dziecku ciągłego zaglądania, a tym samym przeszkadzania 🙂
Jak dla mnie jest to produkt na 6+ (w skali od 0-6) bo dzięki swojej prostocie jest genialny 🙂

p. Ewelina Nijaki

Nocnik jest super!, b.dobrej jakości, wyprodukowany w Anglii. Na starym nocniku synek nie raz się przewrócił bo plastik byl za miękki, na POURTY siedzi stabilnie. Mega plus rowniez za łatwość czyszczenia . Polecam z czystym sercem!’ Mogę jeszcze dodać, że jest zgrabny i estetyczny i że zbiera pochwały ilekroć go komuś pokazuję, szczególnie jak inni widzą jak łatwo, szybko i czysto się go opróżnia.

A na koniec Dawidek syn p. Marcina Ptasznika, któremu testowanie nocnika wychodzi coraz lepiej:)

1 komentarz
0

Może Ci się spodobać

1 komentarz

Madzia 3 kwietnia, 2012 - 11:28 am

To i ja dodam cos od siebie- Dobrze, że mnie Pani namówiła, Pani Karolino. Przy pierwszym dziecku męczyliśmy się z paskudztwem, które uciekało Ani spod pupci. Brunowi za Pani namową postanowiliśmy kupić ten nocnik i to był strzał w dziesiontke. Najfajniejsze jest to, ze nasz Brunek lubi wylewać swoje siuski, a w tym nocniczku jest to bardzo łatwe. Świetny pomysł i rewelacyjne wykonanie. Jeszcze jakby był z 10 zl tańszy to już w ogóle by był ideał.

Odpowiedź

Zostaw komentarz