O nas

przez tublu

Sklep Tublu powstał 1 marca 2010 roku, a do jego założenia zainspirowała nas nasza pierwsza córeczka Zoja. Od tego czasu wiele się zmieniło – produktów w sklepie przybywało, a na świecie pojawiła się Mila – nasza druga córeczka i nowa testerka. Teraz sami w pełni korzystaliśmy z całej oferty Tublu wybierając produkty nie tylko dla niemowlaków, ale również dla starszaków. Dzięki temu staliśmy się doradcami i mogliśmy wymieniać się doświadczeniami ze swoimi klientami. Ale jedno się nie zmieniło – od samego początku zależało nam, by w ręce naszych klientów trafiały produkty wyselekcjonowane: najlepszej jakości, bezpieczne, w dobrych cenach, znane i cenione w Europie czy na świecie. Nie przeszkadzało nam nawet to, że niektóre produkty były trudno dostępne, a cześć z nich nieznana na polskim rynku.

Staliśmy się dystrybutorami zagranicznych marek by móc je zaoferować naszym klientom. Takim sposobem na polskim rynku pojawiły się m.in urocze plecaczki LittleLife, kreatywne zabawki Moluk, silikonowe zabawki do piasku Scrunch, łóżeczka turystyczne Koo-di, kredki kamyki Crayon Rocks oraz wiele innych marek.

Drugim naszym celem było zachęcenie klientów do dokonywania zakupów online. Jeszcze kilka lat temu nie było to tak popularne jak obecnie, a wielu klientów bało się złych doświadczeń. Byliśmy jednym z pierwszych sklepów e-commerce na rynku produktów premium dla dzieci. Od początku stawialiśmy na własny magazyn oraz jakoś obsługi, dzięki czemu jesteśmy w stanie ekspresowo realizować wysyłki do naszych klientów, co wzbudza nie tylko ich zaufanie ale również lojalność, wiedzą, że na Tublu zawsze można liczyć.

Znajdziecie u nas nie tylko piękne i mądre zabawki, ale również niekonwencjonalne artykuły dla dzieci oraz niemowląt, akcesoria dla rodziców, które ułatwiają i umilają opiekę na maluchem. A wszystko to całkowicie bezpieczne, produkowane przez znane na całym świecie firmy takie jak Hoppediz, Done by Deer, B. Toys, Apli Kids, Skip Hop, Janod i wiele innych.

Po pierwszym roku działalności otworzyliśmy malutki sklep stacjonarny na Warszawskim Mokotowie, żeby umożliwić klientom odbiór własny zamówionych produktów oraz aby mogli na żywo zobaczyć wszystkie piękne zabawki i akcesoria, które oferuje Tublu. Malutki 18 metrowy sklepik przekształcił się z czasem w 120m2 sklep z ogromną ilością towarów na półkach.

Ale Tublu to nie wyjątkowe produkty, ale też wyjątkowi ludzie! Nasz 10-cio osobowy zespół codziennie z pasją i zaangażowaniem pomaga w wyborze najlepszych rzeczy dla Was i Waszych dzieci. Wiele artykułów, które oferujemy zostało wypróbowanych przez nas, nasze dzieci, znajomych, pracowników i dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy je polecać.

Klienci doceniają to, na czym nam najbardziej zależało: jakość produktów, szeroki asortyment, fachową obsługę i doradztwo oraz bardzo szybką wysyłkę – ponad 90% produktów mamy w naszym własnym magazynie.