Piasek, i w piasku zabawa

przez tublu

 

Wiosna w pełni!

Świetna, słoneczna i ciepła pogoda sprzyja nie tylko młodym zakochanym 😉 W parkach i na podwórkach coraz więcej mam z małymi dziećmi. Po co siedzieć w domu i się nudzić, skoro można fajne spędzić czas i nawet nieco się opalić na parkowej ławce, podczas gdy nasz maluszek dobrze bawi się na placu zabaw?

Aha, no tak. Dobra zabawa. Pojęcie to zależy często od wielu czynników, z czego tym najważniejszym i najbardziej aprobowanym przez mamy jest dobry humor maluszka. I by ten nasz maluch naprawdę radośnie spędził czas, warto zadbać o jego wyposażenie, które uprzyjemni mu zabawę z innymi dziećmi, na przykład w parkowej piaskownicy.

 

Beach_shelter1(1)

 

A wiadomym jest wszem i wobec, że nic tak nie działa na wyobraźnię małych odkrywców jak fantazyjne zabawki (i nic nie czyni ich bardziej dumnymi). Dajmy na to oryginalne wiaderko do piasku, o świetnym designie, w okrągłym kształcie (1), albo wielofunkcyjny zestaw do wody i piasku (2) o nietypowych kształtach, dzięki któremu drążenie tuneli w poszukiwaniu skarbów stanie sie jeszcze bardziej przyjemne. Taki  zestaw do piaskownicy ,spełniający różne role na pewno przypadnie do gustu małym eksploratorom. Podobne funkcje spełnia łopatka Triplet, czyli  łopatka, sitko, lejek i grabki w jednym (3). Taka łopatka do piaskownicy dzięki swojemu nietypowemu kształtowi świetnie nadaje się do budowania zamków, a jej specjalnie wyprofilowany uchwyt sprawi, że każda zabawa będzie dla Twojego komfortowa i wygodna, a przy tym sprawi mu niesamowitą frajdę.

 

 

1

 

Jednak jeśli chcemy skupić się na nieco bardziej tradycyjnych, ale równie oryginalnych zabawkach warto zapoznać się z wiaderkiem Scrunch Bucket (4). Niesamowicie wygodne dla mam: wykonane z silikonowego materiału, a więc można je zwinąć, i zabrać zgniecione w podróżnej torbie i gwarantuję, że nic się z nim nie stanie. Takiego wiaderka do piaskownicy jeszcze nie było:) Dlatego nasz maluch na pewno świetnie będzie się nim posługiwał i sprawi mu ono wiele radochy.

 

2

 

Korzystajmy więc z pięknej pogody jak najwięcej, niech nasz maluszek ma możliwość się wyszaleć. Niech rozwija kreatywność na świeżym powietrzu, wśród równieśników i przy małej pomocy kolorowych zabawek. Przebywanie na świeżym powietrzu to nie tylko muśnięta słońcem twarz, ale przede wszystkim zdrowy i zadowolony maluszek, który po dniu pełnym ekscesów smacznie śpi i … marzy o kolejnej wyprawie do parku 🙂

 

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz