Pomysły na prezent na Dzień Dziecka

przez tublu

    Dzień Dziecka coraz bliżej i zdajemy sobie sprawę, że czasami wybór prezentu może nie być łatwy. Dlatego przychodzimy z podpowiedziami i naszym PREZENTOWNIKIEM!
Czekają w nim na Ciebie pomysły na najpiękniejsze prezenty, które nie tylko zajmą dzieci na dłuższy czas, ale będą wspierały ich rozwój, pobudzały wyobraźnię i kreatywność.

 

Zajrzyj do Prezentownika

Po podpowiedzi na najpiękniejsze prezenty z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do naszego PREZENTOWNIKA! Znajdziecie tam zabawki i akcesoria dla maluchów podzielone wiekowo lub wg ceny.

Zabawki do piasku

Zaczynamy od zabawek do piasku i wody, bo początek czerwca to idealny czas na budowanie zamków, drążenie tuneli, zabawę w przelewanie i przesypywanie.

A ponieważ w Tublu stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, nowoczesne rozwiązania i mówimy stanowcze NIE! jednorazowym, łatwym do połamania zabawkom, to proponujemy te, które przetrwają nie jeden, nie dwa, ale wiele sezonów. Wśród nich znajdziesz silikonowe, zwijane zabawki od Scrunch, tworzone z recyklingowego plastiku zestawy Zsilt, czy niezniszczalne wiaderka, łopatki i konewki od Quut.

 

Pomysły na prezenty prosto z naszych filmików

Na naszym kanale na You Tube właśnie pojawiły się filmiki z naszymi propozycjami na prezenty dla dzieci w kilku kategoriach wiekowych.

 

 

Mały odkrywca

Zabawki dla małych odkrywców rewelacyjnie wprowadzają dzieci w świat nauki i eksperymentów. Znajdziesz u nas zestawy, z którymi nikt nie będzie się nudził – mikroskopy, eksperymenty, zestawy archeologa, projektory i wiele, wiele innych.

 

Lalki i akcesoria

Lalka to jedna z najpopularniejszych zabawek – bestseller wszystkich prezentowych okazji, takich jak urodziny, Dzień Dziecka, Mikołajki. Można wybierać spośród tych podobnych do bobasów, szmacianych, tych odgrywających społeczne role. U nas już czekają te od Miniland, Our Generation, Lilliputiens, czy Little Dutch. Ale lalka to nie tylko zabawka, która zajmie dziecko na długie godziny – poobserwuj swoje dziecko w czasie zabawy i zobacz, jak wiele ról i zadań lalki mogą spełniać:
– rozwijają motorykę małą,
– wspomagają naukę mowy,
– pomagają wyrażać uczucia i emocje,
– oswajają z trudną sytuacją,
– rozwijają wyobraźnię.
Znając zalety zabawy lalkami, wybraliśmy te najpopularniejsze z naszego sklepu – a wśród nich coś zarówno dla niemowlaka, przedszkolaka i starszaka.

 

Pojazdy

Czy samochody i pojazdy to zabawki tylko dla chłopców? Uważamy, że zdecydowanie nie! Dlatego na naszych półkach znajdziesz mnóstwo propozycji dla małych miłośników i miłośniczek motoryzacji – pojazdy na dwóch lub czterech kółkach, które można pchać i ciągnąć, naprawiać, skręcać.
Wśród nich m.in. B.Toys ze swoimi bestsellerowymi, miękkimi autkami z napędem, Playforever w stylu retro, drewniane pojazdy Tender Leaf Toys czy też Janod, drogi do układania Way to Play, pociągi Brio, a nawet pojazdy zdalnie sterowane.

 

Klocki

Zabawa w budowanie? A może burzenie? Co sprawia większą frajdę? W naszym sklepie znajdziesz klocki, które zapewnią dzieciom kreatywną i wciągającą zabawę. Budowanie z klocków rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, jest doskonałym treningiem motoryki małej, pomaga w nauce kształtów, kolorów, liczenia. Dla najmłodszych mamy miękkie klocki materiałowe czy silikonowe. Dla starszaków możesz wybierać spośród drewnianych, silikonowych, plastikowych, magnetycznych, w formie patyczków czy przyssawek.

 

Kostki edukacyjne

Kostki edukacyjne to świetny pomysł na prezent dla dziecka już powyżej roczku. Zastępują kilka zabawek: znajdziesz na nich sortery, labirynty, przewlekanki puzzle, koła zębate. Rewelacyjnie sprawdzają się do treningu motoryki małej – przewlekanie, wyjmowanie, nakładanie to to, co małe paluszki uwielbiają. Tego typu zabawki będą zachęcały do zabawy, poznawania i odkrywania, wspomagały naukę mowy, kształtów, kolorów, a nawet poczucie rytmu.

 

Karta prezentowa

Gdy wybór prezentu okazuje się zbyt trudny, polecamy naszą kartę prezentową! Z nią obdarowana osoba może sama wybrać z naszej oferty to, co najbardziej jej się podoba.
Karta jest dostępna w formie plastikowej oraz elektronicznej, można ją zrealizować w ciągu 12 miesięcy w naszym sklepie stacjonarnym lub online na www.tublu.pl.

Pomysły na prezent na Dzień dziecka - karta prezentowa.

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz