Prezent dla żony

przez tublu

No i mamy już grudzień! Jak ten czas szybko leci…kilka dni temu zorientowałam się, że jestem już o zgrozo w 8 miesiącu ciąży! Zaczęła mnie ogarniać panika – bo jeszcze nie skompletowałam wyprawki czyli standard „szewc bez butów chodzi”;) Zmierzam do tego, że zostało już bardzo mało czasu do świąt – 2 tygodnie! Czas zabrać się za wybieranie prezentów, żeby nie musieć później w panice kupować byle czego na ostatnią chwilę. Nie wiem jak wy ale ja mam największy problem nie z dzieckiem ale z mężem;) z tego co mój mąż mówi tu u niego jest podobnie;) Jako, że jestem kobietą i wiem co ja jako kobieta chciałabym dostać podpowiem Wam drodzy Panowie czym można obdarować Waszą współtowarzyszkę życia:)

No więc tak powszechnie wiadomo, że kobiety lubią TOREBKI, nawet moja 3 latka to wie:) A kobiety które są Mamami na pewno z przyjemnością przyjmą w prezencie tzw. diaper bag czyli torbę dla mamy. Ważne moim zadaniem aby ta torba jak najmniej kojarzyła się z taką typową torbą do wózka (chyba, że wiemy, że nasza żona akurat takiej potrzebuje lub w takich gustuje). Nasza propozycja to któraś z toreb marki Pink Lining lub dla Pań, które nie lubią kolorowych toreb nieco droższe torby z ekskluzywnej kolekcji Storksak.

Torby Pink Lining to zupełna nowość w Polsce i jak dotychczas można je kupić tylko u nas więc wybierając te torby będziecie mieli pewność, że zaskoczycie swoją drugą połowę.  Miłego wybierania;)

 

 

 

Więcej mamowych toreb znajdziecie tutaj http://www.tublu.pl/torby-do-wozkow/

1 komentarz
0

Może Ci się spodobać

1 komentarz

Layla 27 stycznia, 2013 - 21:48

piękne te torby! chcę taką!

Odpowiedź

Zostaw komentarz