Rozwiązanie konkursu Canca

przez tublu

Witamy:) Miło nam ogłosić, że zwycięzcami naszego konkursu zorganizowanego wspólnie z producentem wspaniałych zestawów Sokole Oczka i Zdolne Bestie, firmą Canca zostały osoby o następujących nickach:)

Ania C. otrzymuje zestaw Zdolne Bestie za wpis:

Dlaczego Mateusz?
Bo zamiast iść spać od kilkunastu minut gapi się w ekran monitora powtarzając za panem lektorem: go-łąb, wro-na , bo-cian … i nie chce mnie dopuścić do komputera:)
Chętnie włączyłabym mu tę prezentację na DVD zastępując poranne oglądanie bajek ciekawym projektem , mogąc w tym czasie ze spokojnym sumieniem karmić młodszego synka.

Mateusz, Adaś i Mama 😉 otrzymują zestaw Sokole Oczka za wpis:

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że chętnie zaopiekujemy się „Sokolimi Oczkami” lub „Zdolnymi Bestiami” 🙂
Obiecujemy, że u nas będzie im fajnie i będziemy się (z) nimi często bawić i rozwijać swoją inteligencję.
Czas wspólnie spędzony udokumentujemy a wynikami chętnie się podzielimy 🙂
Pozdrawiamy 🙂

Zdolna Bestia otrzymuje zestaw Zdolna Bestia za wpis, a przede wszystkim za odwagę, żadna babcia ani dziadek jeszcze chyba u nas nigdy nie brali udziału w konkursie:)

Witam
Przyznaję o Państwa istnieniu dowiedziałam sie dzisiaj,gratuluję pomysłow i szerokiej gamy propozycji zabawek.
Korzystam z okazji i spróbujemy powalczyc o zestw „Zdolna Bestia”.Mój wnuk Marcelek ma 2 latka i 2 dni(b.żałuje ,że o Państwa ofercie nie wiedziałam kupując prezent dla mojego szkraba),bardzo ładnie mówi i ma bardzo duży zasób słow,uwielbia zwierzatka wszystkie,troszke sie pochwalę,ale to prawda,potrafi rozpoznac i zna zwyczaje kameleona, zna nazwy chyba wiekszosci zwierząt dzikich(ma wprost niebywała pamieć),Od dawna ogladamy angielska wersje alfabetu i zapamietał juz nazwy zwierzat też po angielsku,(do tej pory,nie znalazłam odpowiednika w j.polskim)myślę ,że zestaw „zdolna bestia”proponowana przez Państwa byłaby dla niego wielką frajdą.Pozdrawiam.

Karolina S. otrzymuje Sokole Oczka za wpis

Łał, super sprawa i akurat dla nas zgrana w czasie, bo synek jest na etapie nauki kształtów, kolorów, łączy rysunki zwierząt i rzeczy z dźwiękami, jakie wydają. Takie gotowe zestawy bardzo pomogłyby nam w „ogarnięciu” tych nowości, które pojawiają się każdego dnia w świecie synka, a co więcej – mamy kuzyna młodszego o dwa miesiące i mieszka drzwi w drzwi z nami, więc za „jednym rzutem” dwa bobasy miałyby radochę 🙂 Więc jak widzicie, Kochani, zestaw Canca u nas zostanie wykorzystany do granic możliwości, pozdrawiamy!

oraz Beata otrzymuje zestaw Sokole Oczka za wpis:

Sokole Oczka wygrać chcę,
One kształtów nauczą mnie.
Wiek już taki mam,
Że kolory poznaję sam.
Intelekt swój rozwijać chcę,
A przez zabawę uczę się.
Taka zabawka to gratka
Dla małego gagatka…
Takiego jak ja 🙂

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i poprosimy o wysłanie maila ze swoimi danymi!

4 komentarze
0

Może Ci się spodobać

4 komentarze

Nagroda 25 czerwca, 2012 - 22:30

Bardzo dziękuje w imieniu Marcelka,
po raz n-ty ,bo napisałam do sklepu,wysłałam już maila z danymi adresowymi i podziekowaniami,ale to z radosci,że udało nam sie zdobyc nagrodę.Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź
Mateusz, Adaś i Mama ;) 26 czerwca, 2012 - 14:02

AAAAAAAAAAAAAAAAAA! Przeogromnie się cieszymy i baaaaardzo dziękujemy 🙂

Odpowiedź
Ania C. 26 czerwca, 2012 - 22:37

DZIĘ- KU-JE-MY!!!

Odpowiedź
Karolina S. 7 lipca, 2012 - 12:10

Już od tygodnia cieszymy się nagrodą! „Sokole oczka” są genialne. Synek każe przekładać karty i nazywać przedmioty bez końca 🙂 Dzisiaj zaczniemy zabawę z animacjami i mogę się założyć, że Kuba będzie zachwycony 🙂

Serdecznie dziękujemy za nagrodę! I oczywiście polecamy „Sokole oczka” każdemu, bo to naprawdę niezła frajda 🙂

Odpowiedź

Zostaw komentarz