Ruszamy na wakacje :)

przez tublu

Wakacje to czas odpoczynku i rodzinnych wyjazdów. Wtedy też każda mama zastanawia się jak umilić podróż sobie i dziecku. Najważniejsze jest oczywiście bezpieczeństwo i komfort jazdy. Tylko co zrobić, kiedy maluch jest już znudzony i zmęczony długim przebywaniem w samochodzie?

 

bilibos

 

Jak wiadomo, najlepiej łączyć pożyteczne z przyjemnym. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie dziecku niewielkiej przestrzeni do rozwijania pasji i umiejętności, a nawet do nauki. W samochodzie nie mamy zbyt wiele miejsca, ale jest na to sposób! Stolik Małego Podróżnika polskiej firmy Tuloko jest doskonałym rozwiązaniem, by nasi mali pasażerowie nie byli zmęczeni podczas podróży. Jest wykonany z miękkiej pianki, więc wpływa na bezpieczeństwo naszej pociechy. Nie bez powodu stolik otrzymał rekomendację Ogólnopolskiej Inspekcji Fotelików. W komplecie ze stolikiem jest również mapa Polski, dzięki której dziecko może śledzić trasę podróży a starsi podróżnicy mogą podszkolić swoją geografię, i zapoznać się bliżej z miastami Polski. Stolik dodatkowo posiada ścianki boczne, dzięki którym przedmioty nie spadają poza blat, co daje komfort naszemu małemu twórcy. Wyposażony jest również w przezroczystą kieszeń na blacie, gdzie można przechować rysunki bądź mapę, oraz boczne kieszonki na zabawki.

 

1

 

Stolik Tuloko jest bardzo łatwy do zamontowania. Posiada pasek z klipsem montowany za fotelikiem. Przydaje się także w pociągu, autokarze oraz podczas lotu samolotem Przeznaczony dla dzieci powyżej 2 lat. Jednak największym atutem tego niezwykle pomysłowego stolika jest łatwość w czyszczeniu i pokrycie wodoodpornym materiałem co ucieszy zapewne każdą mamę.

Stolik Małego Podróżnika jest rekomendowany przez rodziców i opisywany na wielu blogach. Pokazywany był w Pani Gadżet i Pytaniu na Śniadanie. Poleca go również Zbigniew Urbański i prawdopodobnie będzie go promował w prowadzonym przez siebie programie na Onet.pl. Możliwe, że Anna Nowak-Ibisz pokaże stolik w Dzień Dobry TVN w czerwcu. Stolik sławny jak mało kto:) A ze sławami się trzyma 🙂

Przydatny w podróży będzie też Organizer do samochodu firmy Tuloko zwłaszcza jeśli dziecko jest miłośnikiem kina. Posiada okno na tablet, które umożliwia bezpieczne i wygodne oglądanie filmu w czasie podróży. Dwie szerokie i pojemne kieszenie, zapinane na rzepy, oraz specjalne miejsce na napój pomogą u utrzymaniu porządku podczas podróży.

 

44

Organizer jest sztywny, nie wywija się oraz idealnie układa się na oparciu fotela. Jest także łatwy w montażu. Uszyty z dobrej jakości grubego materiału, posiada trzy warstwy, dwie płaszczyzny materiału wypełnione pianką. Organizer tak jak stolik pokryty jest wodoodpornym materiałem.

Czego chcieć zatem więcej podczas podróży? Chyba tylko dobrej pogody i udanego wypoczynku, bo Tuloko zajmie się wszystkim 🙂

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz