SockOns – czyli komfort i wygoda małych stópek

przez tublu

 

Czy nieraz zdarzyło się Wam szukać drugiej skarpetki od pary swojego dziecka? Jeśli tak, to zapewne wiecie, jak wygląda prawdziwa irytacja w takim momencie. A czy słyszeliście o marce Sock Ons? Nie?

To zaraz usłyszycie;)

 

th_536x500x96_w014895

Zbliża się zimna jesień, zaraz po niej zima – a wtedy skarpetki to obowiązkowy element garderoby naszego malucha. A nikt nie lubi, gdy skarpetki się gubią – w chłodne wieczory lepiej mieć je do pary.

Jeśli powiem Wam, że Sock Ons pomoże Wam w niegubieniu skarpetek, to pewnie uśmiechniecie się pod nosem. Z tym, że ja będę mieć rację 😉

Sock Ons to firma nagrodzona dużą liczbą nagród, ale nie o nich tu mowa.  Ważne bowiem są produkty, jakie ma w swoim zanadrzu. Na przykład antypoślizgowe buciki Mocc OnsLekkie, wygodne, a przede wszystkim – idealne na okres stawiania pierwszych kroków przez maluszka. Dodatkowo ich zaletą jest materiał, z którego są wykonane – zapobiega poceniu się nóżek i powstawaniu nieprzyjemnej wysypki.

Dla maluszków, które swoje pierwsze kroki stawiają na kolanach Sock Ons przygotował specjalne nakolanniki – dzięki którym odciśnięte kolanka dziecka to już nie problem;) Wykonane z miękkiej bawełny ochraniacze na kolana sprawią, że dziecko będzie śmigało szybko, sprawnie, a tym samym – szybciej nauczy się chodzić!

Dribble Ons to elastyczne śliniako-bandamki wchłaniające wilgoć, a dodatkowo przyjemnie otulające szyję. Całkiem fajna sprawa – zwłaszcza jeśli chodzi o optymalizację domowych zasobów estetyczno – higienicznych;)

Na koniec przedstawimy Wam swoistą atrakcję: nakładki na skarpetki. Jeśli jeszcze nie macie tego w swoim ekwipunku, koniecznie się w to zaopatrzcie. Dlaczego? Otóż dlatego, że to bardzo sprytna rzecz, która pozwala utrzymać skarpetkę dziecka na jego małej nóżce: w razie czego skarpetka zatrzyma się na pięcie. Prawda, że fajne?

 

1221

Jak widzicie Sock Ons to świetna marka, która dba o komfort naszych maluchów. A co za tym idzie – również o spokojną głowę mamy, która jak wiadomo: szczęśliwa jest wtedy, gdy jej dziecku nic nie dolega!

 

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz