Superwodne wakacje :)

przez tublu

 

Czym byłyby wakacje bez spędzania czasu nad wodą. Nie ma nic przyjemniejszego od orzeźwiającej kąpieli w upalne, letnie dni. Ważne jest również bezpieczeństwo dzieci. Nie można też przez to zapomnieć o frajdzie jaką nasze pociechy maja z takiej formy wypoczynku. Wystarczy pobudzić kreatywność i wyobraźnię oraz stworzyć bezpieczną przestrzeń dla naszego malucha.

 

Beach_shelter1(1)

Trzeba pamiętać, że dziecko może nudzić się i potrzebować kilku gadżetów. Dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą produktów firmy Moluk.

Jednym z nich jest Muszelka Bilibo. Staje ona się tym czym dziecko w danej chwili chce. Może służyć do zabawy w piasku, do przechowywania zabawek, do siedzenia, chodzenia, bujania się a przede wszystkim do przeróżnych zabaw w wodzie. Dzięki zabawie muszelką dziecko rozwija nie tylko na wielką radość, ale również rozwijają koordynację ruchową, jak i zmysł przestrzeni oraz równowagi. Plui – deszczowa piłka i Plui – deszczowa chmurka to nowatorskie zabawki do kąpieli. Wystarczy zanurzyć je w wodzie by się napełniły. Po wyjęciu można kontrolować „padający deszczyk” otwierając i zamykając otwór na górze. Wzbudzają ciekawość i kreatywność dzieci a również uczą podstawowych zasad fizyki.

 

xxxxx

 

Oczywiście nad wodą nie może zabraknąć zestawu akcesoriów plażowych kanadyjskiej marki B. Toys . W zestawie jest 11 elementów: wiaderko, sitko, grabki, łopatka, konewka, wiatraczek, 4 foremki do piasku (rybka, robot, liczby, wieloryb), oraz mała ciężarówka, czyli wszystko co potrzebne do świetnej zabawy.

Budowanie zamków czy drążenie tuneli od zawsze towarzyszyło zabawom na plaży czy w piaskownicy. Więc nie obejdzie się również bez formy do budowania zamków z piasku Alto firmy Quut. W zestawie znajdują się 3 formy w różnych rozmiarach, które składają się do największego pojemnika dzięki temu są bardzo łatwe do przechowywania. Również wiaderko do wody i piasku Ballo przyda się do zabawy na plaży i w wodzie. Kulisty kształt ułatwia przenoszenie wody powodując, że nic nie wycieka. Tyle zabawek do zapakowania w jedną walizkę jest nie lada wyzwaniem, ale w bagażu znajdzie się jeszcze miejsce na składane wiaderko do wody i piasku firmy Scrunch-bucket. Wiaderko jest silikonowe, waży niespełna 210 g. Zachowuje pierwotny kształt więc można go dowolnie składać i zgniatać. Jest odporne na wysoką i niską temperaturę.

Oczywiście musimy znaleźć miejsce także na piłkę Scrunch-ball. Jest miękka, lekka łatwa do schwytania, wykonana z bardzo elastycznego materiału co umożliwia napompowanie jej do odpowiedniego rozmiaru dla dziecka. Jest łatwa do przechowywania, w każdej chwili można spuścić powietrze. Wielką radość sprawi dziecku zestaw do łowienia kaczuszek firmy Djeco. Komplet zabawnych kaczuszek i wędka daje gwarantowaną, dobrą zabawę. W komplecie znajduje się 6 gumowych kaczek i 2 wędki. Każda kaczka ma zawinięty ogonek, za który zaczepia się haczyk. W ten sposób dziecko ćwiczy zręczność nie rezygnując z dobrej zabawy.

 

sssss

Tak niewiele potrzeba aby dziecko nie nudziło się podczas pobytu nad wodą. Wszystkie zabawki wręcz zachęcają do zabawy, a my skwapliwie im przytakujemy:)

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz