Toniemy w pluszu! Wprowadzamy nową markę dystrybucyjną

przez tublu

Pluszaki zawsze pojawiały się u nas dosyć losowo. Jedne podobały nam się bardziej, inne mniej… aż w końcu trafiliśmy na takie, które całkowicie nas urzekły. Do tego stopnia, że postanowiliśmy ściągnąć je dla Was z Anglii. Zastanawiacie się, co to za cuda? To przytulanki i maskotki firmy

rabbit_patch_logo_400x400

W Ragtales rozumiemy, że mali ludzie tworzą wielki świat; dlatego jesteśmy dumni z tego, że oferujemy gamę zabawek, które mogą towarzyszyć dziecku w podróży przez pierwsze lata jego życia. Zaangażowaliśmy w naszą pracę najlepszych projektantów, by tworzyć zabawki pełne uroku i oryginalności.

Zabawki, które jako dzieci braliśmy ze sobą w świat, stały się dla nas najcenniejszymi towarzyszami, nie tylko na czas dzieciństwa. W Ragtales tworzymy zabawki, które aż proszą się, żeby je pokochać.

Ragtales stworzyło w 2011 roku dwóch przyjaciół, którzy wymyślili kolekcję przytulanek i materiałowych książeczek, które czerpałyby z bogatego dziedzictwa literatury angielskiej – głównie z ilustracji.

Każda z postaci zaczynała jako szkic zainspirowany nietypowymi a figlarnymi historiami, które pamiętali z dzieciństwa. Szkice zostały wcielone w życie – stworzono z nich pierwsze rękodzielnicze próbki przytulanek. Wybranie odpowiednich materiałów było bardzo ważne, by oddać emocje szkiców. Użyli różnych materiałów – miękkiego weluru, mięsistej dzianiny i najpiękniejszych kwiecistych wzorów, które starannie skomponowane, dały piękne i nietypowe charaktery i osobowości.

Wszyscy członkowie rodziny Ragtales mają swoją historię do opowiedzenia, a ich ilustracje zdobią opakowania, piękne pudełka czy wyszywane torebki.

Unikalności wszystkim produktom nadają urocze, misterne detale.

Zobaczcie, jak prezentują się nasze nowe, urocze, niesamowite przytulanki 🙂

Lalka Ragtales
Materiałowa książeczka Ragtales - ABC 2
Materiałowa książeczka Ragtales - ABC
Pluszowa kotka Ragtales - Pippa
Pluszowa myszka Ragtales - Patch
Pluszowa owieczka Ragtales
Pluszowa owieczka
Pluszowa sowa Ragtales - Ollie
Pluszowy 2
Pluszowy królik Baby Ragtales - Alfie 23 cm
Pluszowy królik Baby
Pluszowy królik duży 2
Pluszowy królik duży 3
Pluszowy królik duży
Pluszowy królik Ragtales 2
Pluszowy lisek Ragtales - Chester 35 cm
Pluszowy misiek Ragtales 2
Pluszowy piesek na kółkach Ragtales - Coco
Pluszowy piesek Ragtales - Percy
Pluszowy tort urodzinowy Ragtales
Pluszowy
Przytulanka Mimmo Ragtales - Misiek
Strój dla królika lub misia Ragtales - Płaszczyk
Lalka Amy i jej pokój Ragtales
Lalka Ragtales - Tilly
Lalka Ragtales - Tommy
Pluszowa kaczka Ragtales - Patsy
Pluszowa kotka Ragtales
Pluszowy królik w pudełku Ragtales - Bella
Pluszowy misiek Ragtales - Mini Darcy
Pluszowy misiek Ragtales - Parker
Pluszowy misiek Ragtales
Pluszowy piesek na kółkach Ragtales - Wooster
Pluszowy tort urodzinowy Ragtales 2
Strój dla królika lub misia Ragtales - Piżamka dziewczęca
Strój dla królika lub misia Ragtales - Piżamka niebieska
Lalka Ragtales - Evie
Lalka Ragtales - Ruby
Lalka Ragtales - Sophie
Pluszowa świnka Ragtales - Primrose
Pluszowy królik Ragtales - Alfie 35 cm
Pluszowy królik Ragtales
Pluszowy królik w pudełku Ragtales - Bo
Pluszowy lisek Ragtales - Paxton
Strój dla królika lub misia Ragtales - Futrzana kamizelka

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz