Trzylatek i Mikołaj:)

przez tublu

Listopad i początek grudnia to czas kiedy zastanawiamy się nad tym, czy możemy jeszcze zaskoczyć swoje dziecko oryginalnym prezentem na Mikołajki, a chwilę później: pod choinkę wybrać coś jeszcze bardziej niezwykłego.

3

 

Zawsze pojawia się problem. Ze wszystkich stron zasypują nas przeróżnymi już nudnymi zabawkami. A ważne jest, by dziecku w wieku trzech lat zacząć kupować coś, co pozwoli mu na rozszerzanie swoich pasji oraz umiejętności. Najlepiej poszukać czegoś, co pobudzi
kreatywność i posłuży do spędzania czasu na zabawie, która połączona będzie z nauką. Więc nasuwa się pytanie: co na to Tublu? Oczywiście nie ma żadnego problemu.:)

Prezent dla chłopca? Najlepiej jeśli będzie to coś związanego ze światem motoryzacji. Mali chłopcy uwielbiają samochodziki, motocykle itp. Doskonałym uzupełnieniem tego okaże się drewniana ciężarówka-garaż francuskiej firmy Vilac. Ciężarówka w kilka chwil zmienia się w garaż z podjazdami. Zapewne każdy mały chłopiec marzy o takim prezencie. Dodatkowo w zestawie znajdują się 2 również drewniane autka, znaki drogowe, stacja paliw oraz stacja obsługi! Nie zajmuje ono dużo miejsca, więc jeśli dziecko lubi zabierać swoje zabawki na wakacje, jest to odpowiedni prezent. A dla dziewczynki? Nie od dziś wiadomo, że większość z nich uwielbia pomagać mamie w kuchni. Więc dlaczego nie sprawić niespodzianki naszej małej kucharce i nie podarować jej drewnianego robota z akcesoriami francuskiej firmy Janod? Z pewnością pomoże on dziecku poczuć się jak w prawdziwej kuchni. Obracane skrzydło dzięki korbce pomoże ubić materiałowe jajo, a wałek okaże się przydatny w robieniu kruchego ciasta:) Full serwis:) W zestawie znajdują się również kartony z mlekiem i cukrem, ciasto, ćwiartki jabłka oraz miseczka.

 

th_500x500x96_w015639

 

 

Nieodłącznym elementem, który towarzyszy małym dziewczynkom, jest lalka – towarzyszka wszystkich zabaw. Pamiętacie może lalki Carolle? Lalki Mademoiselle francuskiej firmy Carolle to seria uroczych lal wykonanych z najwyższej jakości materiałów, uwaga – delikatnie pachnących wanilią. Posiada ruchome kooczyny oraz główkę. Lalki mają długie włosy na całej główce, które można swobodnie czesać. Kto wie, czy dzięki takiej zabawce nasza córeczka nie zostanie świetną fryzjerką;)

Dla przyszłych muzyków proponujemy zestaw muzyczny firmy Janod. Dzięki niemu nasze dziecko wyczuli i rozwinie swój słuch muzyczny. Zestaw składa się z 5 elementów: gitary, tamburyna, harmonijki, trąbki oraz kołatki. Umożliwią one zabawę z kolegami. Nawet mogą posłużydćdo utworzenia prawdziwej orkiestry.

 

2

 

 

Oryginalnym prezentem jest zestaw z masą plastyczną Bubber szwedzkiej firmy Waba fun. Poręczna walizeczka zawiera 4 kolory masy plastycznej, foremki w kształcie figur geometrycznych oraz książeczkę z inspiracjami. Masa plastyczna umożliwi rzeźbienie, lepienie, krojenie, ugniatanie, wycinanie tego co nasze dziecko tylko chce. Nasz mała pociecha może w danej chwili poczuć się jak prawdziwy budowlaniec i zbudować zamek, dom itp. Masa unosi się na wodzie, więc wszystko co ulepi nasze dziecko może wykorzystać do zabawy w basenie oraz w trakcie kąpieli. Nie wysycha co umożliwi stworzenie innych kształtów. Nie zawiera glutenu, dzięki czemu nie uczula. Po zabawie masę z łatwością odkurzysz niczym zwykły piasek.

Patrząc na mnogość produktów na rynku podarujmy w naszemu dziecku coś, dzięki czemu zobaczymy na jego twarzy uśmiech oraz ogromną radość. W końcu o to chyba chodzi w dawaniu prezentów?:) Jednocześnie będziemy pewni, że dzięki takim zabawkom dziecko rozwinie swoje zainteresowania i pasje – a na tym nam wszystkim chyba zależy najbardziej.

 

 

1 komentarz
0

Może Ci się spodobać

1 komentarz

Monia 16 czerwca, 2015 - 21:28

Ja zrobiłam zakupy w sklepie memoland.pl szybko sprawnie i bez problemu gorąco polecam!

Odpowiedź

Zostaw komentarz