Wożonko: Armadillo Flip XT

przez tublu

Wraz z nowym rokiem rozpoczynamy nową serię wpisów. W każdym z nich przedstawimy Wam jeden z wózków z oferty naszego sklepu. W pierwszym odcinku będzie to wózek Armadillo Flip XT marki Mamas&Papas. Sposób składania spacerówki oraz jej największe plusy przedstawią Wam na filmach Domi i Ania. 

Armadillo Flip XT

Co wyróżnia ten wózek? To, że można go złożyć jedną ręką, gdy w drugiej trzymamy dziecko. Rozwiązanie wygodne i praktyczne, szczególnie, że po złożeniu jest stosunkowo niewielki – mieści się nawet do bagażnika Fiata 500 😉 Dlatego właśnie to świetny wózek dla osób, które dużo podróżują, choć w założeniu jest to typowy wózek miejski.

W przeciwieństwie do wcześniejszego modelu, Armadillo Flip ma możliwość odwrócenia siedziska oraz montażu gondoli i fotelika samochodowego – ostatnia opcja jest świetna, gdy dziecko zaśnie na spacerze, a potem trzeba je przełożyć do samochodu bez niepokojenia malucha. Wózek jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 kg, czyli przy dobrych wiatrach można na nim przeżyć cały okres „wózkowania”.

Spacerówka jeździ na piankowych kółkach, których nie da się przebić. To, że wózek nie ma standardowych pompowanych kół, wpływa na jego wagę – to tylko 9,8 kg! Innym jego plusem jest ogromy kosz – prawie 24 litry, które zmieszczą zakupy, torbę oraz drobiazgi potrzebne na każdym spacerze.

Dlaczego Flip? Wiadomo, przez odwracane siedzisko. A dlaczego XT? Bo to bardziej „wypasiona” wersja Armadillo, w której materiały użyte do zrobienia wózka są naprawdę wysokiej jakości, dzięki temu może służyć kolejnym maluchom, a na ulicy przykuwa wzrok 😉

Wózek dokładniej przedstawią Wam dziewczyny – pokażą jak łatwo wózek się składa i rozkłada i wymienią inne znaczące cechy Armadillo.

 

[wpdevart_youtube]pS3GBb9iM-k[/wpdevart_youtube]

[wpdevart_youtube]LTIkx7mcZLs[/wpdevart_youtube]


Opinie rodziców

„Stworzony przez rodziców którzy wiedzą jakie realne sa potrzeby. ~Karolina

„Pstryk – właśnie tyle czasu wystarczy na złożenie tego wózka.” ~Daniel

„Ma dużą powierzchnię spania która sprawdza się na bardzo długich spacerach, dziecko może wygodnie się wyspać i wypoczęte powrócić do zabawy.” ~Anna

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz