Zabawki i wyposażenie do żłobka, przedszkola, szkoły i innych placówek edukacyjnych.

przez tublu

   Prowadzisz żłobek, przedszkole, lub placówkę edukacyjną i szukasz atrakcyjnej oferty na zakup pomocy dydaktycznych, zabawek, akcesoriów? Jeśli zależy Ci na sprawdzonych, bezpiecznych produktach, to mamy świetną wiadomość.

W Tublu przygotujemy specjalną ofertę dla placówki edukacyjnej, podpowiemy, co warto zamówić i wszystko ekspresowo wyślemy. Do tego z atrakcyjnym rabatem. A Ty będziesz mieć pewność, że dzieci będą bawiły się i używały sprawdzonych, bezpiecznych produktów.

Zależy nam na wspieraniu rozwoju dzieci już od ich najmłodszych lat, dlatego znajdziesz u nas najlepszej jakości zabawki, pomoce edukacyjne oraz pomysły na prezenty do przedszkoli i żłobków! Pomożemy Ci stworzyć inspirującą przestrzeń dla dzieci, w której będą mogły się rozwijać, tworzyć i uczyć poprzez zabawę.

Wiemy, jak istotne jest zapewnienie dziecku bezpiecznych, najwyższej jakości akcesoriów, które jednocześnie rozwijają kreatywność, wspierają naukę i angażują zmysły. Dlatego nasza oferta pełna jest zabawek, które zajmują na długi czas, pomagają w treningu małej i dużej motoryki, rozwijają wyobraźnię.

Znajdziesz u nas książki, zabawki edukacyjne, drewniane, sensoryczne, do treningu dużej motoryki, zabawki logopedyczne, plastyczne, do odgrywania ról takich marek jak Apli Kids, Moluk, Dena Toys, Janod. Świetnie sprawdzą się w żłobkach, przedszkolach, ośrodkach terapeutycznych.

 


Dlaczego warto wybrać Tublu i razem z nami wyposażyć żłobek, przedszkole czy inną placówkę edukacyjną?


1. Najwyższa jakość.

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i jakość produktów. Wszystkie zabawki oraz akcesoria do przedszkola czy żłobka spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są trwałe i wykonane z nietoksycznych materiałów. Każda zabawka jest starannie wybrana, aby zapewnić bezpieczną i przyjemną zabawę.

 

2. Edukacja w centrum uwagi.

Wierzymy, że zabawa i nauka mogą i powinny iść ze sobą w parze. Oferowane przez nas produkty są starannie zaprojektowane, aby pobudzać ciekawość i rozwijać umiejętności poznawcze, motoryczne i społeczne dzieci w każdym wieku.


3. Bogata oferta.

W Tublu znajdziesz szeroki wybór zabawek i pomocy edukacyjnych, które pasują do różnych potrzeb i zainteresowań dzieci. Od drewnianych układanek i klocków po kreatywne zestawy do rysowania i zabawy sensorycznej – mamy wszystko, co niezbędne, aby wzbogacić program nauczania i rozwój najmłodszych.


4. Wygodne zamówienia.

Możesz łatwo zamówić większe ilości zabawek i pomocy edukacyjnych, oszczędzając czas i pieniądze. Nasza oferta jest skierowana do przedszkoli, żłobków i innych placówek edukacyjnych, dlatego oferujemy korzystne warunki hurtowe. Ponadto, zapewniamy szybką i niezawodną dostawę.

 

 

Przykłady zabawek i produktów, które znajdziesz w naszej ofercie?


Zabawki zgodne z zasadami nauki wg metody Montessori, Waldorf.

Wśród nich m.in. silikonowe, miękkie zabawki Dena Toys. Bardzo łatwe do czyszczenia, rosnące razem z dzieckiem i jego potrzebami. Zabawki Dena Toys mogą być używane już przez niemowlaki, np. w żłobkach. Kolorowe, bezpieczne, wykonane z silikonu platynowego zabawki mogą być używane na każdym etapie rozwoju. Dziecko może je gryźć, rzucać, układać. Świetnie sprawdzą się także jako pomoc do nauki kolorów oraz rozwijania słownictwa. 

Więcej zabawek zgodnych z zasadami pedagogiki Montessori znajdziesz TUTAJ.

 

 


Zabawa w odgrywanie ról.

Zabawa w odgrywanie ról jest niezwykle ważna dla rozwoju dziecka – pomaga w budowaniu pewności siebie, uczy poprawnych społecznie zachowań. I tutaj rewelacyjnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju zestawy do zabawy w lekarza, fryzjera, majsterkowicza, do gotowania. W naszej ofercie nie brakuje tych od takich marek jak Janod, Little Dutch, czy Melissa & Doug.

 

 

Akcesoria plastyczne.

Kolorowe, bezpieczne akcesoria i zestawy plastyczne – idealnie sprawdzą się do tworzenia małych dzieł sztuki, ale także do treningu motoryki małej, rozwijania kreatywności wyobraźni.

 

 

Zabawki do rozwoju motoryki dużej.

Dostępne u nas m.in. muszelki Bilibo marki Moluk rewelacyjnie sprawdzą się w każdej placówce edukacyjnej! Są niewielkie, poręczne, łatwe w czyszczeniu, zajmują mało miejsca. A co najważniejsze – zapewniają mnóstwo zabawy. Są napędzane dziecięcą wyobraźnią i można je wykorzystać na wiele sposobów. Dzieci mogą się w nich bujać, kołysać, siedzieć w nich i na nich, stąpać po nich i tworzyć tory przeszkód. Można wykorzystać je jako pojemniki na zabawki, a nawet piasek (np. kinetyczny). Muszelkami Bilibo można także bawić się na zewnątrz!

Zabawki i akcesoria do przedszkola, żłobka, placówek edukacyjnych

 

Zabawki ogrodowe i outdoorowe.

Nasza ogromna oferta zabawek ogrodowych pozwoli stworzyć bezpieczne i atrakcyjne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu. Znajdziesz u nas m.in. silikonowe zabawki do piasku Scrunch, zestawy animacyjne, gry ogrodowe.

 

 

Kombinezony, kalosze.

Jeśli prowadzisz np. leśne przedszkole i żadna pogoda Ci nie straszna, możemy przygotować specjalną ofertę na zakup kombinezonów i kaloszy dla najmłodszych. W naszej ofercie znajdziesz rewelacyjne kombinezony DucKsday i LittleLife oraz kalosze polskiej marki Kalosze Poprosze.

 Jak widzisz, nasza oferta jest bardzo bogata w rozwijające zabawki oraz praktyczne akcesoria. Z nimi na pewno uda się stworzyć inspirującą przestrzeń w żłobkach, przedszkolach, kącikach czy salach zabaw, ośrodkach terapeutycznych.

Wszystkie niezbędne informacje na temat warunków współpracy i jej korzyści można znaleźć na stronie: Zabawki do przedszkola i żłobka.

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz