Wyprzedzamy Mikołaja – kupuj, wygrywaj pomagaj! Szczegóły akcji przedświątecznej

przez tublu

Długo przygotowywałyśmy się do tej akcji, bo logistycznie niełatwa – dużo szukania, próśb, tworzenia pudełkowych konstrukcji, ciężka logistyka… ale udało się! Z dumą możemy zaprezentować konkurs, w którym codziennie będziecie mogli wygrać zabawki pod choinkę dla Waszych maluchów. Dodatkowo, zrobicie przy tym dobry uczynek – konkurs oprócz tego, że jest prezentem od nas dla Was – naszych klientów, wspiera również charytatywnie dzieciaki z gminy Tuczna, które też zostaną obdarowane prezentami.
Bardzo się cieszymy, że możemy komuś pomóc!

Szczegóły poniżej 🙂

plakat

Kupuj

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić u nas zakupy  – w sklepie internetowym Tublu.pl lub w naszym sklepie stacjonarnym na Batorego 18 lok 271 w Warszawie  między 1 a 24 grudnia i zaakceptować regulamin konkursu. Regulamin pojawi się na stronie jako punkt do zaakceptowania w Waszym koszyku, a w sklepie dostaniecie kupon do wypełnienia.

Nagrody

W całej akcji czeka na Was ponad sto nagród, a każda z nich przekracza wartość 100 zł! W każdym losowaniu są do wyboru nagrody z trzech kategorii wiekowych – maluchy (wiek około 0-3 lat), przedszkolaki – (wiek około 3-5 lat), starszaki (wiek około powyżej 5 lat). Zdarza się tak, że pod daną grupą wiekową kryje się kilka nagród.  Jeżeli wygracie – nie bójcie się, że dostaniecie nietrafiony prezent – to Wy decydujecie, który przedział wiekowy wybieracie po uprzednim poinformowaniu przez pracownika Sklepu, jakie prezenty się pod nim kryją. Sponsorzy się postarali, więc mamy dla Was naprawdę kuszące prezenty! Wśród nich znajdziecie m. in. zestawy GoldieBlox, warsztat z narzędziami od Janod czy miękki termofor w zestawie z grzechotką Mr.B od Lullalove. O nagrodach na kolejne tygodnie będziemy informować na blogu na bieżąco.

Wygrywaj

Nasz konkurs składa się w sumie aż z 24 losowań! Każdego dnia wybieramy zwycięzcę spośród wszystkich osób, które zrobiły u nas zakupy danego dnia (przykład: kupujesz u nas 1 grudnia swojemu dziecku prezent na Mikołajki; Twoje zgłoszenie trafia do puli zgłoszeń z 1 grudnia; 2 grudnia lub kolejnego dnia roboczego losujemy zwycięzcę). Wyniki będziemy publikować na naszym profilu na Facebooku. Jeżeli to Twoje zgłoszenie wygrało, będziemy do Ciebie dzwonić/napiszemy maila. Jako wygrany, możesz wybrać nagrody z jednego z trzech przedziałów wiekowych. Staraliśmy się pogrupować je wiekowo, tak, żebyś zawsze mógł wybrać coś odpowiedniego do wieku Twojego dziecka, wnuczka, siostrzenicy… W jeden kategorii wiekowej może znajdować się jedna zabawka lub cały ich zestaw 🙂 Przed wyborem nagrody poinformujemy Cię jakie dokładnie nagrody masz do wyboru:)

 

Pomagaj

Co dzieje się z pozostałymi zabawkami z przedziałów wiekowych których nie wybierze wygrany z danego dnia? Zostaną przekazane na cele charytatywne, a dokładniej trafiają one do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tucznej. To bardzo uboga gmina – jest tam mnóstwo dzieci, które nie mają szans na prezenty pod choinką. Chcemy to zmienić, a Ośrodek zamierza nam w tym pomóc.

 

a3

 

W skrócie:

  • robisz zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym Tublu,
  • akceptujesz regulamin,
  • bierzesz udział w losowaniu,
  • zwycięzca wybiera nagrody z jednej z trzech kategorii wiekowych (maluchy, przedszkolaki, starszaki),
  • pozostałe nagrody trafiają do potrzebujących dzieci.

 

Skąd pomysł?

Pomysł wziął się od kalendarza adwentowego szefowej – Karoliny. Najpierw padła myśl, że samodzielnie zrobi kalendarz adwentowy w formie choinki i zabierze go do domu, gdzie rodzinka codziennie będzie odkrywała nowe upominki, w ramach umilania czasu, który pozostanie do świąt. Potem pomysł przerzucił się na sklep, czyli drugie życie Karo 🙂 Może by tak zrobić też drugą choinkę do sklepu na Batorego? A może faktycznie rozdawać klientom upominki?

Tu się zaczęły rozmowy ze sponsorami, którym serdecznie dziękujemy za pomoc. Przekazali nam oni MNÓSTWO zabawek – oczywiście pełnowartościowych, nowych. Teraz te zabawki możemy rozdać Wam – naszym klientom, i dzieciom, które będą miały weselsze święta. Część zabawek trafi do Świetlicy Środowiskowej, która działa przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Tucznej, większość trafi bezpośrednio do dzieciaków.

Sponsorami akcji są: Janod, SwimFin, The Purple Cow, Skip Hop, Sierra Madre, Bug Brush, GoldieBlox, Lullalove, Lilliputiens, LittleLife, Moluk, B.Toys, Crayon Rocks, Ragtales, KidO, PlusPlus, Djeco, Corolle.

 

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz