Wyprzedzamy Mikołaja! Podsumowanie akcji

przez tublu

Grudzień to dla nas zawsze najbardziej intensywny miesiąc. W tym roku doszła do tego akcja #wyprzedzamymikołaja, która pochłonęła ogromną część naszej energii, zaangażowania i czasu. Absolutnie było warto, z co najmniej kilku powodów. Ale o tym i o przebiegu całej akcji przeczytacie niżej.

15053318_1206285792751898_207142458_o

Najpierw było jedno wielkie planowanie: co w ogóle zrobić w grudniu, czym zaskoczyć. Zaczęło się od kalendarza adwentowego do domu szefowej – Karoliny. Potem powstał kalendarz numer 2 – z myślą o Was. Oba kalendarze przybrały formę choinki z prezentów – dla dzieciaków znalazły się słodycze, gry i książki, a dla Was… mnóstwo wspaniałych zabawek, które zasponsorowały marki, z którymi na co dzień współpracujemy. Spisali się świetnie – w sumie przyszło do nas ponad 100 produktów, które podzieliliśmy wiekowo i dobraliśmy w zestawy.

Chcieliśmy przy tym zrobić coś dobrego dla świata, a zgodnie z ideą naszego sklepu – dla dzieciaków. Zaczęliśmy więc szukać tych, które miały marne szanse na to, żeby dostać w tym roku cokolwiek pod choinkę. Po dziesiątkach maili i telefonów zadecydowaliśmy, że część prezentów pójdzie do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tucznej. To wyjątkowo ubogi teren, na którym mieszka dużo biednych rodzin potrzebujących pomocy. GOPS rozdzielił prezenty – część z nich poszło do nich już przed świętami, żeby mogły trafić pod choinki, a część idzie do świetlicy, którą prowadzi gmina. Tak więc każdy, kto zrobił u nas w grudniu przedświąteczne zakupy, przyłożył rękę do charytatywnej akcji – bardzo Wam za to dziękujemy!

Pod koniec listopada wszystko już było zaplanowane na tip-top. W koszykach na tublu.pl pojawiła się opcja wzięcia udziału w konkursie, a w sklepie na Batorego nasze Mikołajki podsuwały Wam kupony konkursowe do wypełnienia. Ku naszej radości, zgłoszeń konkursowych było mnóstwo – i tych internetowych, i tych stacjonarnych.

Od tej pory każdego poranka doszedł nam całkiem przyjemny obowiązek – przygotowanie „urny” 😉 z losami oraz nagranie losowania, wstawienie filmiku na wydarzenie facebookowe i najprzyjemniejsza część – telefon do wygranej osoby 🙂 Reakcje były absolutnie urocze: od „nie wierzę, przecież nigdy nic nie wygrałem!” do „mamo! ale jaja! konkurs wygrałam!”. Wszystkie prezenty już do Was wyszły, mamy nadzieję, że wszystkie trafiły do adresatów 🙂

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować:

po pierwsze Wam, za chęci, za branie udziału, za pomoc w promocji wydarzenia na portalach społecznościowych, za liczne uśmiechy i życzenia świąteczne;

po drugie sponsorom, którzy wysłali nam najsmaczniejsze kąski ze swojej oferty – trafiły do Waszych domów oraz do Ośrodka Pomocy Społecznej, a konkretnie podziękowania należą się firmom: Kolorowe Baloniki (Fat Brain Toys, Lammily, Mindware), Kidy Kid (Corolle, Kid O, Lilliputiens), Sierra Madre (m.in. Oczami Maluszka), Solution (Janod) B.est Toys Polska (B.Toys), Lullalove, Vision One (Djeco), Skipwish (Skip Hop, GoldieBlox), Mokopico (Buiten Speel, Plus-Plus); dziękujemy również za pomoc w promowaniu akcji;

po trzecie blogerkom, które reklamowały naszą akcję, przede wszystkim Ładnebebe, Me Myself and eM, Lil Luck, a także Ruby Times, J. J. & The Bear, Fistaszkowe love, Enjoy Your Home, Live Snap Blog.

A za rok wymyślimy coś jeszcze bardziej wystrzałowego! 😉

 

 

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz