Zabawki do ogrodu, na plac zabaw, do parku – czym bawić się na świeżym powietrzu?

przez tublu

Wiosna i lato to idealny moment na zabawę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu – w ogrodzie, lesie, parku, na placu zabaw. Tylko jak spośród ogromnej ilości zabawek i gadżetów wybrać te najlepsze? Takie, które będą wspierały naturalną potrzebę ruchu i odkrywania? Przygotowaliśmy przegląd, który powinien Ci ten wybór ułatwić. Poznaj funkcjonalne zabawki i zabawy, które zajmą dzieci na długi czas.

Przygotowaliśmy nie tylko opis naszych bestsellerów, ale także nagraliśmy z nimi film – teraz będzie można jeszcze lepiej je poznać. Poniżej zostawiamy link do całości.

 

Jakie zabawki sprawdzą się na świeżym powietrzu?

 

1. Odgrywanie ról – jestem ogrodnikiem albo grilluję jak tata.

Z zabawkami od Dantoy można już w wieku kilku lat zostać ogrodnikiem i siać, przesadzać, kopać, kosić. Obok zestawu do przesadzania roślin znajdziesz u nas także taczkę, czy kosiarkę w dziecięcej wersji! Wszystkie razem gwarantują długie minuty rewelacyjnej zabawy!

Z zestawem do przesadzania, dzieci mogą sprawić, by ich roślinki kiełkowały i rosły-zarówno rośliny do zabawy, jak i te żywe. W opakowaniu znajduje się łopatka, grabki, konewka, doniczki, małe marchewki i patyczki do opisywania roślin.
Zabawkę można wykorzystać na wiele sposobów: do uprawy roślin, jako szkółkę lub zestaw do zabawy w ogrodzie. Do zestawu dołączony jest arkusz z etykietami, na których dziecko może rysować lub pisać.

A gdy już ogród będzie uporządkowany, a trwa skoszona, można przygotować…grilla – także tego w zabawkowej wersji. Zestaw Dantoy zawiera aż 14 elementów: grill z tacką, węgiel drzewny, różne warzywa i kurczaka, ketchup i szczypce. 

 

2. Bańki w wydaniu XXL

Dzieci uwielbiają gonić unoszone przez wiatr bańki mydlane, a teraz mogą to robić z bańkami w rozmiarze XXL. Jedyne, co będzie do tego potrzebne to zestaw od BuubleLab, woda oraz płyn do mycia naczyń. W zestawie znajdziesz sznurki i patyki do tworzenia giga baniek. A gdy skończy się magiczny proszek do przygotowywania baniek, można dokupić zestaw uzupełniający.

 

3. Szaleństwa z wodą – baseny, zraszacze

Jeżeli masz kawałek własnej trawy w ogrodzie, czy też na działce, to serdecznie polecamy zraszacze i baseniki. W gorące, słoneczne dni zapewnią ochłodę i mnóstwo zabawy!

Gigantyczny nadmuchiwany zraszacz Krab od SunnyLife jest naprawdę duży – ma wymiary165 x 61 x 120 cm i woda tryska mu z głowy i szczypiec. W zestawie znajduje się również adapter pasujący do większości węży ogrodowych.

Dla młodszych dzieci polecamy natomiast basenik z daszkiem, który chroni przed upałem i słońcem. Ma wymiary 115 x 100 x 68 cm i pomieści 31 litrów wody. Ma również korek spustowy, żeby łatwiej było wypuścić wodę.
Posiada nadmuchiwane, miękkie dno dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

 

4. Klasyka w pięknym wydaniu, czyli skakanki, gumy

To jedne z tych zabawek, które z nostalgią wspominamy z własnego dzieciństwa. I cudowne jest to, że moda na nie nadal trwa! Świetne do treningu motoryki dużej, sprawności, koordynacji ruchowej.

5. Namioty i bazy

A teraz coś, co zapewni zabawę na długie godziny-namioty dla dzieci. Po rozłożeniu zamienią się w tajne bazy, do których wstęp będą mieć tylko wybrani. Zapewnią schronienie i miejsce do zabawy, czytania, rozmów.

 

6. Kendama

Kendama to zabawka zręcznościowa dla starszaków, a nawet dorosłych. Wywodzi się od popularnej w Japonii gry zręcznościowej, mającej świetny wpływ na rozwój motoryki. Pozornie wygląda prosto, jednak w praktyce złapanie kuli na drewniany kołek lub na którąś z części nie należy do najłatwiejszych. Świetny sposób na trening zręczności, ale również moc zabawy.

 

7. Latawce

Teraz wietrzny dzień nie musi oznaczać siedzenia w domu – można ten czas wykorzystać na puszczanie latawców! W ofercie naszego sklepu mamy zarówno takie dla młodszych dzieci (klasyczne czy w ciekawych kształtach np. motyla od Djeco), jak i profesjonalne latawce treningowe dla starszaków, sterowane jak kite. Zapewnią super zabawę i pozwolą ciekawie spędzić czas z dzieckiem.

 

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziesz zabawki, które zapewnią dzieciom długie minuty kreatywnej zabawy. Jeszcze więcej propozycji znajdziesz w naszym sklepie internetowym Tublu.pl oraz stacjonarnie – Warszawa, al. Niepodległości 19 lok. 4.
Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na Instagramie i Facebooku.

 
0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz