Zabawki do ogrodu, na plac zabaw, do parku – czym bawić się na świeżym powietrzu?

przez tublu

Wiosna i lato to idealny moment na zabawę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu – w ogrodzie, lesie, parku, na placu zabaw. Tylko jak spośród ogromnej ilości zabawek i gadżetów wybrać te najlepsze? Takie, które będą wspierały naturalną potrzebę ruchu i odkrywania? Przygotowaliśmy przegląd, który powinien Ci ten wybór ułatwić. Poznaj funkcjonalne zabawki i zabawy, które zajmą dzieci na długi czas.

Przygotowaliśmy nie tylko opis naszych bestsellerów, ale także nagraliśmy z nimi filmik – teraz będzie można jeszcze lepiej je poznać. Poniżej zostawiamy link do całości.

 

Jakie zabawki sprawdzą się na świeżym powietrzu?

1. Odgrywanie ról – jestem ogrodnikiem albo grilluję jak tata.

Z zabawkami od Dantoy można już w wieku kilku lat zostać ogrodnikiem i siać, przesadzać, kopać, kosić. Obok zestawu do przesadzania roślin znajdziesz u nas także taczkę, czy kosiarkę w dziecięcej wersji! Wszystkie razem gwarantują długie minuty rewelacyjnej zabawy!

Z zestawem do przesadzania, dzieci mogą sprawić, by ich roślinki kiełkowały i rosły-zarówno rośliny do zabawy, jak i te żywe. W opakowaniu znajduje się łopatka, grabki, konewka, doniczki, małe marchewki i patyczki do opisywania roślin.
Zabawkę można wykorzystać na wiele sposobów: do uprawy roślin, jako szkółkę lub zestaw do zabawy w ogrodzie. Do zestawu dołączony jest arkusz z etykietami, na których dziecko może rysować lub pisać.

zabawki do ogrodu taczka dantoy zabawki do ogrodu zestaw do przesadzania dantoy          zabawki do ogrodu taczka dantoy zabawki do ogrodu kosiarka dantoy

A gdy już ogród będzie uporządkowany, a trwa skoszona, można przygotować…grilla – także tego w zabawkowej wersji. Zestaw Dantoy zawiera aż 14 elementów: grill z tacką, węgiel drzewny, różne warzywa i kurczaka, ketchup i szczypce. 

zabawki ogrodowe grill zabawki ogrodowe grill

 

2. Bańki w wydaniu XXL

Dzieci uwielbiają gonić unoszone przez wiatr bańki mydlane, a teraz mogą to robić z bańkami w rozmiarze XXL. Jedyne, co będzie do tego potrzebne to zestaw od BuubleLab, woda oraz płyn do mycia naczyń. W zestawie znajdziesz sznurki i patyki do tworzenia giga baniek. A gdy skończy się magiczny proszek do przygotowywania baniek, można dokupić zestaw uzupełniający.

          zabawki ogrodowe banki mydlane    zabawki ogrodowe banki mydlane

 

3. Szaleństwa z wodą – baseny, zraszacze

Jeżeli masz kawałek własnej trawy w ogrodzie, czy też na działce, to serdecznie polecamy zraszacze i baseniki. W gorące, słoneczne dni zapewnią ochłodę i mnóstwo zabawy!

Zraszacz Dinozaur jest naprawdę duży – ma wymiary120 x 220 x 200 cm i woda tryska mu prosto z paszczy. W zestawie znajduje się również adapter pasujący do większości węży ogrodowych.

         zabawki ogrodowe zraszacze zabawki ogrodowe zraszacz sunnylife

Dla młodszych dzieci polecamy natomiast basenik z daszkiem, który chroni przed upałem i słońcem. Ma wymiary 115 x 100 x 68 cm i pomieści 31 litrów wody. Ma również korek spustowy, żeby łatwiej było wypuścić wodę.
Posiada nadmuchiwane, miękkie dno dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

         zabawki ogrodowe w tublu baseniki zabawki ogrodowe w tublu baseniki

 

 

4. Klasyka w pięknym wydaniu, czyli skakanki, gumy

To jedne z tych zabawek, które z nostalgią wspominamy z własnego dzieciństwa. I cudowne jest to, że moda na nie nadal trwa! Świetne do treningu motoryki dużej, sprawności, koordynacji ruchowej.

zabawki ogrodowe skakanki

              zabawki ogrodowe skakanki zabawki ogrodowe skakanki                       zabawki ogrodowe guma do skakaniazabawki ogrodowe guma do skakania

 

5. Namioty i bazy

A teraz coś, co zapewni zabawę na długie godziny-namioty dla dzieci. Po rozłożeniu zamienią się w tajne bazy, do których wstęp będą mieć tylko wybrani. Zapewnią schronienie i miejsce do zabawy, czytania, rozmów.

              zabawki ogrodowe w tublu namioty zabawki ogrodowe w tublu namioty

 

6. Kendama

Kendama to zabawka zręcznościowa dla starszaków, a nawet dorosłych. Wywodzi się od popularnej w Japonii gry zręcznościowej, mającej świetny wpływ na rozwój motoryki. Pozornie wygląda prosto, jednak w praktyce złapanie kuli na drewniany kołek lub na którąś z części nie należy do najłatwiejszych. Świetny sposób na trening zręczności, ale również moc zabawy.

             zabawki ogrodowe kendama zabawki ogrodowe kendama

 

7. Latawce

Teraz wietrzny dzień nie musi oznaczać siedzenia w domu – można ten czas wykorzystać na puszczanie latawców! W ofercie naszego sklepu mamy zarówno takie dla młodszych dzieci (klasyczne czy w ciekawych kształtach np. motyla od Djeco), jak i profesjonalne latawce treningowe dla starszaków, sterowane jak kite. Zapewnią super zabawę i pozwolą ciekawie spędzić czas z dzieckiem.

           zabawki ogrodowe latawcezabawki ogrodowe latawcezabawki ogrodowe latawce 

 

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziesz zabawki, które zapewnią dzieciom długie minuty kreatywnej zabawy. Jeszcze więcej propozycji znajdziesz w naszym sklepie internetowym na www.tublu.pl oraz stacjonarnie – Warszawa, al. Niepodległości 19 lok. 4.
Zachęcamy również do śledzenia naszych profilii na Instagramie i Facebooku.

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz