Zmieniamy lokalizację sklepu stacjonarnego – spotkajmy się w nowym Tublu!

przez tublu

tublu_nowa_lokalizacja1

 

Kochani, wiosna zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią wielkie zmiany w naszym sklepie stacjonarnym!

Już od 24 marca zapraszamy Was do nowej lokalizacji. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

 

Gdzie się przenosimy?

Na szczęście zupełnie niedaleko obecnej siedziby, a dokładniej niecałe 4 km dalej 🙂 
Wkrótce będziemy na Was czekać w Warszawie na Mokotowie, przy al. Niepodległości 19 lok. 4.

Już teraz trwają gorączkowe przygotowania, remonty, odświeżanie oraz planowanie co i gdzie ustawić. Bardzo nam zależy, by zakupy w nowym Tublu były dla Was samą przyjemnością 🙂

Na powierzchni 110 m2 znajdziecie setki zabawek i produktów dla dzieci oraz rodziców, wśród nich te od: Janod, Djeco, Done By Deer, Melissa and Doug, Skip Hop, Elodie Details, Scootandride, Haba, B.Box, B.Toys, Scrunch, LittleLife, We Might Be Tiny, Apli, Fat Brain Toys i wielu, wielu innych.

 

Plusy nowej lokalizacji:

– zero problemów z parkowaniem – duży parking pod budynkiem 2h GRATIS
– w pobliżu stacja metra (Wilanowska)
– podjazd dla wózków

 

Jak do nas dojechać?

Jeśli przyjedziecie do nas samochodem, najlepiej zrobić to od ul. Domaniewskiej. Dostępny będzie dla Was parking, na który wjedziecie po pobraniu biletu lub zadzwonieniu pod numer podany na szlabanie (do 2 godzin parking jest darmowy, zasady korzystania znajdziecie poniżej).

Kolejnym udogodnieniem jest znajdująca się w pobliżu naszego sklepu stacja metra (stacja Wilanowska w odległości ok. 350 m).

 

tublu mapa

 

Bądźmy w kontakcie

My już nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli się z Wami spotkać w zupełnie nowym Tublu. Wszystkie informacje będziemy na bieżąco udostępniać w naszych mediach społecznościowych oraz newsletterze:

SKLEP INTERNETOWY Tublu.pl

FACEBOOK Tublu.pl

INSTAGRAM Tublu.pl

 

 

Sposoby parkowania na Parkingu Domaniewska:

1. Bilety papierowe są wydawane przez automat.
Za bilety można zapłacić tylko kartą płatniczą. Cennik do 2 godzin 0 PLN. Powyżej tego czasu 5 PLN za każdą godzinę postoju. W weekendy cały dzień za darmo.

2. Bilety na SMS. Bilet na SMS to bilet w formie SMS – aby go otrzymać należy zadzwonić pod nr telefonu podany na szlabanie. W odpowiedzi otrzymasz SMS, w którego treści znajduje się dokładna instrukcja obsługi. Cennik do 2 godzin 0 PLN. Powyżej tego czasu 4.92 PLN za każdą godzinę postoju. W weekendy cały dzień za darmo. 

 

0 komentarz
0

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz