Chusty do noszenia dzieci

Dziecko noszone w chuście jest spokojne, zewnętrzny świat nie jawi mu się jako zagrożenie bo czuje, że rodzic jest cały czas przy nim. Dzieci noszone szybciej się rozwijają, często się uśmiechają, łatwiej zasypiają.

Chusty Hoppediz są wykonane z bardzo dobrej jakościowo bawełny, która zapewnia niespotykaną trwałość. Użyte do ich produkcji barwniki są bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka.

Wytrzymałe chusty do noszenia dzieci to doskonały sposób na dłuższe spacery bez konieczności wyciągania wózka i większą wygodę przy okazji realizację domowych prac, zwłaszcza gdy nie chcesz pozostawiać dziecka na dłużej w łóżeczku, bujaku czy wózku. W ofercie sklepu Tublu.pl czekają na Ciebie wykonane z przyjemnej w dotyku, wytrzymałej bawełny, wzorzyste chusty do noszenia od renomowanej marki Hoppediz.

Żakardowe chusty do noszenia – doskonała alternatywa dla wózków

Dzięki umiejętnemu wiązaniu noszenie dziecka w chuście nie musi powodować problemów z kręgosłupem, tym samym stając się wygodnym zamiennikiem dla wózka. Chusta do noszenia uwalnia dłonie, dzięki czemu rodzić ma większą swobodę i może realizować wiele codziennych zadań – szczególnie cenna właściwość, gdy dziecko ma problem z zasypianiem i często płacze. Chusty do noszenia niemowląt zapewniają poczucie intymności i bliskości, co działa na dzieci uspokajająco, sprzyja również ich prawidłowemu rozwojowi emocjonalnemu. Poza tym chusty do noszenia dzieci sprawdzają się przy nawracających problemach z kolką, zapewniając maluchowi wygodną pozycję, rozgrzewając brzuszek i delikatnie go masując.

Do dyspozycji rodziców zastanawiających się nad zakupem chusty do noszenia przygotowaliśmy kilkanaście różnych modeli chust marki Hoppediz. To produkty najwyższej jakości, wyprodukowane z wytrzymałej tkaniny bawełnianej, dostępne w bogatym wyborze wzorów, tak by sprostać zróżnicowanych oczekiwaniom odbiorców. Sprawdź naszą ofertę na chusty do noszenia niemowląt i zamów jedną z nich!

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy