infolinia: (+48) 22 299 10 95    DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN »    kontakt »

Pomoc

Płatności

Informacje na temat płatności za zamówienia realizowane w naszym sklepie PayU.pl Za swoje zamówienie możesz zapłacić korzystając z szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych, które w naszym imieniu realizuje firma PayU S.A. - właściciel serwisu payu.pl... więcej »

Dostawa

  Poniższe sposoby i ceny dostaw dotyczą tylko wysyłek na terenie Polski Jeśli chcesz zamówić produkty z dostawą poza granicami Polski prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia   CENNIK DOSTAW I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ  ... więcej »

Regulamin

Obowiązuje od 25 maja 2018 r. Poprzednio obowiązujący regulamin pobiorą Państwo na naszej stronie pod adresem www.tublu.pl/pliki/regulaminprzedRODO.docx REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO TUBLU.PL SPIS TREŚCI: 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 2.... więcej »

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO TUBLU.PL SPIS TREŚCI: 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 2. PODSTAWY PRZETWARZANIA DANYCH 3. CEL, PODSTAWA, OKRES I ZAKRES PRZETWARZANIA DANYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM 4. ODBIORCY DANYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM 5.... więcej »

Reklamacje

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak i nie jesteś do końca zadowolony z produktu zakupionego w naszym sklepie. Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej... więcej »

Zwroty

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak i nie jesteś do końca zadowolony z dokonanego zakupu. Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej zamieściliśmy... więcej »

Certyfikat SSL

Dane przesyłane poprzez stronę www.tublu.pl są zabezpieczone certyfikatem SSL - RapidSSL Certyfikat SSL to narzędzie, które szyfruje dane przesyłane drogą elektroniczną, pomiędzy serwerem, a użytkownikiem w celu uniemożliwienia przechwycenia poufnych danych.... więcej »

Odbiór osobisty

tel. 731 695 320 ul. Batorego 18 lok 271, Warszawa (okolice Metra Pole Mokotowskie) 120m2... więcej »

Stary Regulamin przed RODO

Obowiązuje od 25 grudnia 2014 r. Poprzednio obowiązujący regulamin znajdą Państwo na naszej stronie pod adresem www.tublu.pl/pliki/staryregulamin.pdf Zawarcie umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym może nastąpić na dwa sposoby. Kupujący ma prawo przed złożeniem... więcej »

Regulamin Loterii - Koło Fortuny

§ 1. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem loterii „Koło Fortuny” (zwanego w dalszej części niniejszego regulaminu „Loterią”) jest TUBLU Karolina Urbańska z siedzibą w Warszawie, ul. Batorego 18/271, 02-591 Warszawa ( dalej: „Organizator”). 2. Loteria... więcej »

Regulamin Wyprzedaży "Styczniowe szaleństwo zakupowe"

Pomoc 1. Organizatorem promocji pod nazwą "STYCZNIOWE SZALEŃSTWO ZAKUPOWE" („Promocja”) jest Tublu Karolina Urbańska z siedzibą w Warszawie przy ul. Batorego 18 lok 271, kod 02-591, NIP: 953-240-97-11, REGON: 142230626, GIODO: 140876 („Organizator”). 2. Promocja... więcej »
Klika słów o naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo pomocnych rodzicom gadżetów, które ułatwiają im życie z Maluchem, a także kolorowe, mądre a przede wszystkim oryginalne zabawki.

Wszystkie produkty które oferujemy starannie dobieramy do oferty bardzo często sami testujemy. Większość produktów znajduje się w naszym własnym magazynie dzięki czemu przesyłki realizujemy bardzo szybko.

Dlaczego zakupy w TUBLU.pl
  1. Setki markowych produktów dla dzieci i niemowląt
  2. Najwyższa jakość
  3. Atrakcyjne ceny i liczne promocje
  4. Najnowsze trendy
  5. Rabaty dla stałych klientów
  6. Ekspresowa dostawa najpóźniej na drugi dzień roboczy
  7. 100% satysfakcji
  8. Nieskazitelna reputacja tysiące zadowolonych klientów
Co o nas mówią nasi klienci

"jestem bardzo zadowolona z zakupu, sprawności i szybkości dostawy; wszystko przebiegło tak, jak(...)" ~ola, 18 maj

"gorąco polecam!" ~wojtek, 06 styczeń

"Jestem bardzo zadowolona ze złożonego zamówienia. Produkt jest taki jak podaje opis. W rzeczywistości(...)" ~Aleksandra, 21 styczeń

wszystkie opinie klientów »
[zamknij]