30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Nocniki dla dzieci i nakładki na toaletę

Nauka korzystania z nocnika to kamień milowy w rozwoju dziecka. Dlatego znajdziesz u nas akcesoria, które przydadzą się w trakcie odpieluchowania i ułatwią ten etap. Polecamy sprawdzone przez rodziców i dzieci nocniki Pourty, BabyBjorn, Beaba i Potette Plus. Są stabilne, wygodne, minimalistyczne i łatwe do utrzymania w czystości. W czasie treningu czystości mogą się przydać także nakładki na sedes i podesty. Takie rozwiązanie to także świetne rozwiązanie w czasie podróży oraz w małych łazienkach, w których brak miejsca na trzymanie nocnika.

Z pewnością dopasowane do potrzeb nocniki to jeden z ważniejszych elementów, jakie są w domu niezbędne, gdy tylko maluch zaczyna sygnalizować potrzeby fizjologiczne. Kolor, kształt, wykończenie tego dodatku bardzo często są także motywacją oraz okazją do tego, by uczyć się samodzielności. Nocnik to praktyczny produkt, od którego oczywiście wymaga się estetyki. Warto zadbać o to by był wykonany z najlepszej jakości materiałów, które będą bezpiecznie i wygodne. Poza tym istotny jest także ergonomiczny kształt oraz to, by móc bez problemu utrzymać dodatek w higienicznej czystości. I dlatego właśnie odpowiednie nocniki dla dzieci, jakie oferujemy na tublu.pl, dostępne są w szeregu wzorów, kolorów, kształtów, a rozmaite wykończenia sprawiają, że te dodatki są po prostu ładne.

Antypoślizgowe nocniki dla dzieci

Warto zadbać o to, by wybrany model miał antypoślizgowe stopki. Szczególnie będą się one sprawdzać w sytuacji, gdy nocnik dla dzieci będzie użytkowany w łazience, na płytkach lub innej śliskiej powierzchni. Popularnością w dalszym ciągu cieszą się jednoczęściowe klasyczne produkty, choć widać, że producenci coraz częściej dokładają starań, by przykuwać uwagę i przede wszystkim zdobyć zaufanie najmłodszych oraz tych nieco starszych. Dlatego właśnie powodzeniem cieszą się nocniki dla dziewczynki utrzymane w pastelowych kolorach. Pojawiają się tu ulubione motywy i postaci rodem z bajek. A wszystko po to, by konieczne rytuały kojarzyły się tylko z przyjemnościami, a nie ze stresem. Świetnie prezentują się również nocniki dla chłopca. Atrakcyjne kształty doskonale będą odpowiadać na potrzeby małych poszukiwaczy przygód. Warto pamiętać o tym, że trening czystości oraz jego bezstresowe wprowadzenie jest niezwykle ważne dla zdrowia i prawidłowego rozwoju. I dlatego nie jest wszystko jedno, jakie nocniki pojawią się w domu oraz to czy dziecko je zaakceptuje. Powodzeniem cieszą się więc zarówno proste klasyczne rozwiązania, jak i te bardziej designerskie. Wielu producentów wyposaża nocniki dla dzieci w wyjmowaną wkładkę ułatwiającą czyszczenie. Pojawiają się również produkty wydające dźwięki, które są swoistą nagrodą dla malucha, gdy uda mu się załatwić swoje potrzeby. Zawsze jednak należy brać pod uwagę temperament i charakter dziecka. Chodzi o to, by pożegnanie z pieluchą było skuteczne oraz naturalne. Nocnik pozostaje więc tylko dodatkiem, który ma proces wspomagać, dać poczucie bezpieczeństwa, wygodę oraz higieniczne warunki. Dlatego nie czuję istotny jest odpowiedni kształt oraz to, by całość była wykonana z przyjemnych w dotyku i łatwych do wyczyszczenia materiałów.

Nocniki dziecięce – dla chłopców i dziewczynek

Niezależnie od tego czy wybieramy nocniki dla dziewczynki, czy nocniki dla chłopca, postarajmy się skoncentrować na potrzebach najmłodszych. Najlepiej będzie, gdy to oni zdecydują się na konkretny wzór. Z zasady oczywiście dziecko powinno podczas załatwiania się mieć kolana wyżej niż biodra. Poza tym modele dla chłopców muszą być wyższe z przodu. Charakterystyczna ściana będzie minimalizować ryzyko zachlapania podłogi. Zobacz, który nocnik dla dzieci będzie idealny dla Twojej pociechy.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy