30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Zabawki motoryczne, sensoryczne, progresywne

Poznaj zabawki edukacyjne, które będą wspomagały rozwój dużej i małej motoryki u dziecka, a także niesamowite zabawki sensoryczne. Działając na wszystkie zmysły, będą wspierały równomierny rozwój dziecka. Świetnie sprawdzą się także w terapii i rehabilitacji. Ich głównym zadaniem będzie dostarczanie bodźców, stymulowanie zmysłów oraz budowanie świata doznań dziecka.

Postaw na edukację od pierwszych miesięcy życia dziecka. Zabawki motoryczne pozwolą mu rozwijać się we właściwy sposób i zapewnią doskonałe rezultaty nauki, terapii lub rehabilitacji. Wykorzystuj innowacyjne zabawki sensoryczne w celu maksymalizacji rezultatów i przekonaj się, jak duże postępy dzięki technologii może zrobić pociecha w każdym wieku.

Rozwijające zabawki motoryczne i sensoryczne

Zabawki edukacyjne dostępne w Tublu.pl to asortyment dedykowany dla przedszkolaka, niemowlaka i szkraba w każdym wieku, który potrzebuje motorycznego wsparcia. Mądre zabawki można wykorzystać przy terapii lub rehabilitacjami z maluchami posiadającymi zróżnicowane ograniczenia lub niepełnosprawności. Wykorzystaj zatem ich potencjał w celu osiągnięcia określonego celu, co pozwoli Twojemu dziecku wejść w kolejnym etap dojrzewania z pełnym zakresem możliwości. Nieistotne, czy szukasz produktów dla 4 latka, czy pociech w innym zakresie wiekowym – znajdziesz je w tej części sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

Oferujemy różnorodne zabawki sensoryczne dla dzieci najmłodszych, w tym przedmioty stymulujące więcej niż jeden zmysł. To szczegółowo wykonane, niezwykle pomysłowe, a co najważniejsze, bezpieczne w użyciu gadżety, które powinny zaciekawić każdego malucha. Dzięki nim dziecko może rozwijać swoje zdolności motoryczne i intelektualne w niezwykle kompleksowy i zrównoważony sposób.

Gadżety stymulujące dziecięce zmysły

W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy tublu.pl znajdziesz popularne zabawki sensoryczne dla dzieci w wieku niemowlęcym i nieco starszych, w tym różnego rodzaju sortery, kolorowe wieże, labirynty, przebijanki czy kostki manipulacyjne. Oczywiście sprzedajemy również tzw. zabawki progresywne stymulujące zmysł dotyku, pomocne w ćwiczeniu zdolności manualnych dzieci w różnym wieku, a także sensoryczne puzzle, tablice magnetyczne, kostki wielofunkcyjne i wiele innych. Co warte podkreślenia, wiele z prezentowanych gadżetów doskonale sprawdzi się jako zabawki dla dzieci niepełnosprawnych, wspierając ich codzienną rehabilitację i pomagając w przywróceniu możliwie wysokiego poziomu sprawności, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej.

Jeśli poszukujesz gadżetów, które pomogą w rozwijaniu motoryki oraz kompetencji intelektualnych małych dzieci, zwłaszcza dzieci z pewnymi dysfunkcjami, wymagających rehabilitacji, prezentowane zabawki progresywne, sensoryczne i motoryczne powinny wzbudzić Twoje szczególne zainteresowanie. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych przedmiotów i zamów jedną lub kilka naszych zabawek. Zapraszamy!

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy