Zabawki dla niemowląt

Zabawka dla niemowląt powinna jednocześnie spełniać funkcje edukacyjne, jak i zachęcać do zabawy. W ofercie sklepu dostępnych jest wiele zabawek, który zachęcą najmłodszych do poznawania świata, jak i wartościowej rozrywki. Rozwój dzieci w wieku niemowlęcym jest bardzo ważny, dlatego produkty w ofercie sklepu są bezpieczne, wartościowe i przede wszystkim pomagają rodzicom uczyć maluchy poprzez zabawę. Dorośli często sięgają po tego typu produkty, by urozmaicić dzieciom czas.

Zabawki interaktywne dla niemowląt

Zabawki interaktywne dla niemowląt cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród rodziców, którzy szukają ciekawych form rozrywki dla swoich pociech. Nawet najmłodsze dzieci bardzo dużo chłoną z otaczającego je świata. Pluszowe maskotki, maty czy lalki, często interaktywne, to idealne propozycje dla rodziców, którym zależy na prawidłowym rozwoju dzieci i szukają dla nich niebanalnych zabawek, również na co dzień. Ich edukacyjny walor pokrywa się z pięknym wyglądem i ciekawym kształtem.

Zabawki dla niemowlaka nie muszą być wcale nudne. Małe dzieci lubią jaskrawe kolory, uczą się nowych kształtów. Wiele z zabawek dostępnych na stronie tublu.pl jest interaktywnych. Wydają dźwięki, ruszają się, świecą różnymi kolorami. Kreatywne zabawki dla najmłodszych dadzą z pewnością wiele radości i świetnie sprawdzą się w doskonaleniu umiejętności motorycznych. Zabawki sensoryczne dla niemowlaka stworzone są z myślą o ich rozwoju. Są więc stuprocentowo neutralne, a większość z nich zostało wykonanych z elastycznej gumy silikonowej lub innych, podobnych i w pełni bezpiecznych materiałów.

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki edukacyjne dla dzieci mają określone zadanie - bawić i uczyć. Rodzice dzieci w wieku niemowlęcym szczególnie zwracają uwagę na to, jakie zabawki trafią w ręce ich pociech. W ofercie sklepu dostępnych jest dużo zabawek dla niemowląt, które pozwolą jednocześnie rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne dzieci, jak i sprawią, że na ich twarzy zawita prawdziwy uśmiech.

Bardzo często rodzice wybierają również zabawki, które wydają określone dźwięki. Muzyczne zabawki potrafią uśpić malucha lub zajmą jego uwagę w trakcie przewijania lub innych podobnych czynności wykonywanych przy nim przez rodziców. Takie wiszące i grające pluszaki z pewnością staną się stałym elementem dekoracyjnym w dziecięcym pokoju. Zabawkę można łatwo przymocować w dowolnym miejscu przy łóżeczku, dzięki pętelce na rzep. Jest to więc prosta w obsłudze zabawka dla niemowlaka, która sprawdzi się tak naprawdę na każdym wczesnym etapie rozwoju dziecka. Podobnie jest z innymi, muzycznymi gadżetami. Ich wykonanie jest w pełni bezpieczne dla małego organizmu, a dodatkowo większość grających pozytywek jest miękkich i przytulnych. Produkty posiadają również metki do dodatkowej stymulacji zmysłów dziecka.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy