Jeździki, pchacze i bujaki dla dzieci

O tym, jak ważna jest aktywność ruchowa dla prawidłowego rozwoju dziecka, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Warto o to zadbać, już od najmłodszych lat, zaopatrując się w wygodne i bezpieczne jeździki, które idealnie sprawdzą się w domu, jak i na dworze!

Jeździki, pchacze i bujaki dla dzieci

W Tublu.pl oferujemy jeździki i pchacze dla dzieci w różnorodnych wariantach do wyboru. Dużą popularnością cieszy się chodzik pchacz. To zabawka, która nie tylko pomoże stawiać maluszkowi pierwsze kroki, ale również okaże się nieoceniona w ogólnym rozwoju motorycznym. Co więcej, doskonale sprawdzi się jako podręczny pojemnik na zabawki. Kolejną propozycją są bujaki dla dzieci – z wygodnymi płozami, pochwytami i siedziskiem. Do wyboru są pluszowe zwierzaki na biegunach – w różnych wzorach i kolorach do wyboru, a także klasyczne koniki – wykonane z drewna lub przyjemnego w dotyku materiału. Uwagę najmłodszych przykują także jeździki – wsparte na metalowej lub drewnianej konstrukcji, przeznaczone do odpychania się nóżkami.

Jeździk, chodzik i pchacz drewniany to świetny pomysł na prezent dla aktywnego brzdąca. Ich wysoka jakość wykonania i przepiękna estetyka wpisze się w każde, nawet najbardziej wymagające gusta. Sprawdź także inne nasze zabawki edukacyjne. Oferujemy szeroki wybór, dla maluchów w każdym wieku!

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy