30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Majtki treningowe dla dzieci

Jeśli Twój maluch zaczął już trening czystości i przygodę z żegnaniem pieluszki, to bardzo polecamy majteczki treningowe od Zoocchini. To rodzaj bielizny dziecięcej, która ułatwia proces odpieluchowania. Ich zewnętrzna warstwa wykonana jest w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej, bezpiecznej i łagodnej dla skóry dziecka. Wewnątrz – tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, znajduje się podwójna warstwa frotte o właściwościach chłonnych. Z jednej strony chroni ona przed przeciekaniem, z drugiej – pozostając mokra, powoduje dyskomfort, który sprawia, że maluch odzwyczaja się od posikiwania i uczy korzystania z nocnika.

Ekologiczne, kolorowe i bezpieczne majtki treningowe są doskonałym wsparciem w czasie odpieluchowywania. Ten okres jest niezwykle istotny i wymaga gotowości fizycznej oraz psychicznej malucha. Poza tym majtki treningowe dla dzieci pozwalają cały proces przeprowadzić w przyjaznej atmosferze i budują dobre nawyki. To świetny dodatek, który pomaga pożegnać się z pieluchą oraz poznać tajniki korzystania z nocnika. Poza tym majtki treningowe dla dziewczynki świetnie wyglądają, a atrakcyjne wzory i kolory sprawiają, że maluchy chętnie sięgają po tę propozycję.

Jakie majtki treningowe dla chłopców oraz dziewczynek wybrać?

Od kilku lat coraz większym powodzeniem cieszą się majtki treningowe, jakie oferujemy na tublu.pl. To dodatek, który pomaga zrobić bardzo ważny krok w stronę dorosłości. Wspiera zarówno malucha, jak i opiekunów, którzy mogą zakończyć etap przewijania, prania pieluch oraz kupowania tych jednorazowych. Czasem majtki treningowe dla dzieci stają się najlepszym pomysłem na to, by ten dość trudny proces przeprowadzić bezboleśnie, szczególnie że każdy maluch ma swoje potrzeby i ograniczenia. Specjalistyczna bielizna wykonana jest z nieprzemakalnego oddychającego materiału typu PUL. Poza tym majtki treningowe dla dziewczynki czy chłopca mają także warstwę chłonną w odpowiednim miejscu. To sprawia, że drobna „wpadka” nie pobrudzi ubrań, czy też nie znajdzie się na podłodze czy kanapie, co mogłoby wywołać poczucie winy. Majtki treningowe dla chłopców zachwycają kolorami, co jest dodatkową zachętą, by sięgnąć po prawie dorosłą bieliznę.

Kiedy warto sięgnąć po majtki treningowe?

Innowacyjne majtki treningowe dla dzieci to świetny pomocnik w okresie przejścia z pieluch na nocnik. Wyposażone są w specjalną wkładkę, która wchłania zabrudzenia i zapewnia komfort w każdej sytuacji. Z drugiej strony pozostawia wrażenie wilgoci, więc dziecko czuje, że powinno skorzystać z toalety. Dlatego właśnie majtki treningowe dla dziewczynki są najlepszą lekcją świadomości, pozwalają się kontrolować oraz na czas sygnalizować potrzeby. A to ułatwia kolejne lekcje dotyczące dbania o higienę. Z czasem będzie można naturalnie przejść do zwykłych majteczek, a pielucha pozostanie tylko wspomnieniem. Bez problemu można wybrać gotowe zestawy z fantastycznymi wzorami, przyjaznymi zwierzątkami w atrakcyjnych kolorach. Sprawdź, jakie majtki treningowe dla chłopców przygotowaliśmy.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy