30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Odgrywanie ról

Policjantka, strażak, lekarka, kucharz, piłkarz, tancerka - o jakim zawodzie marzy Twoje dziecko? W tej podkategorii umieściliśmy zabawki, które pozwolą dzieciom naśladować dorosłych i zamienić się w kogo tylko zechcą. Znajdziecie tutaj m.in. warsztaty, kuchenki, zestawy lekarskie, kasy sklepowe, przebrania, kosmetyki.

Cena

Dzieciaki uwielbiają takie aktywności jak zabawa w odgrywanie ról - upewniliśmy się więc, że w naszym sklepie Tublu znajdą się akcesoria, które ją urozmaicą! Maluchy bardzo lubią wcielać się w role dorosłych. Podziwiają mamę, tatę, babcię i dziadka, a także inne osoby, które codziennie spotyka. Naśladuje, uczy się odpowiednich zachowań. Dlatego też zabawa w odgrywanie ról jest tak atrakcyjna! Pobaw się zatem z dzieckiem w urodziny, wykorzystując do tego wspaniały, kolorowy tort urodzinowy. Odtwórzcie wizytę w przychodni, gdzie dziecko sprawi stan Twojego zdrowia i przepisze receptę na lekarstwa. Niech Twoje dziecko zabawi się w mechanika, chemika, detektywa, kucharza - a także w profesjonalnego twórcę biżuterii! Zabawki do odgrywania ról będą świetnym prezentem - z pewnością ucieszą dziecko i sprawią, że zajmie się zabawą przez wiele godzin! Wiemy też, że ten typ zabawek nie zostanie prędko rzucony w kąt! Z pewnością Twoje dziecko w pewnym wieku ma pewne wyobrażenie co do swojej przyszłości. Może Twoja córka zechce zostać lekarką lub kosmonautką, syn architektem lub chirurgiem? O czym nie marzy Twoja pociecha, z pewnością znajdziesz idealne akcesoria, które urozmaicą zabawę!

Zabawki do odgrywania ról - pomóż dziecku rozwijać wyobraźnię!

Wyobraźnia jest bardzo, bardzo ważna - dlatego tak ważne jest, aby nasze pociechy mogły ją stale doskonalić! Zabawki edukacyjne są bardzo pomocne. Wiemy, że zależy Ci na prawidłowym rozwoju Twojego dziecka. Dlatego też upewniliśmy się, żeby nasz asortyment spełniał nawet najwyższe wymagania. Porządne materiały, jakość wykonania - a także urocze wzory. Tego właśnie możesz spodziewać się po Tublu! Koniecznie sprawdź pozostałe kategorie dostępne w naszym sklepie - wiemy, że jesteśmy w stanie miło Cię zaskoczyć. Dzieci są dla nas najważniejsze - bardzo cieszy nas myśl, że są szczęśliwe dzięki Tublu! Masz jakieś pytania? Możemy Ci w czymś pomóc? Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami. Z przyjemnością Ci doradzimy i rozwiejemy wątpliwości! A tymczasem - obejrzyj nasze zabawki do odgrywania ról!

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy