30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Zabawki motoryczne, sensoryczne, progresywne

Poznaj zabawki edukacyjne, które będą wspomagały rozwój dużej i małej motoryki u dziecka, a także niesamowite zabawki sensoryczne. Działając na wszystkie zmysły, będą wspierały równomierny rozwój dziecka. Świetnie sprawdzą się także w terapii i rehabilitacji. Ich głównym zadaniem będzie dostarczanie bodźców, stymulowanie zmysłów oraz budowanie świata doznań dziecka.

Cena

Postaw na edukację od pierwszych miesięcy życia dziecka. Zabawki motoryczne pozwolą mu rozwijać się we właściwy sposób i zapewnią doskonałe rezultaty nauki, terapii lub rehabilitacji. Wykorzystuj innowacyjne zabawki sensoryczne w celu maksymalizacji rezultatów i przekonaj się, jak duże postępy dzięki technologii może zrobić pociecha w każdym wieku.

Rozwijające zabawki motoryczne i sensoryczne

Zabawki edukacyjne dostępne w Tublu.pl to asortyment dedykowany dla przedszkolaka, niemowlaka i szkraba w każdym wieku, który potrzebuje motorycznego wsparcia. Mądre zabawki można wykorzystać przy terapii lub rehabilitacjami z maluchami posiadającymi zróżnicowane ograniczenia lub niepełnosprawności. Wykorzystaj zatem ich potencjał w celu osiągnięcia określonego celu, co pozwoli Twojemu dziecku wejść w kolejnym etap dojrzewania z pełnym zakresem możliwości. Nieistotne, czy szukasz produktów dla 4 latka, czy pociech w innym zakresie wiekowym – znajdziesz je w tej części sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

Oferujemy różnorodne zabawki sensoryczne dla dzieci najmłodszych, w tym przedmioty stymulujące więcej niż jeden zmysł. To szczegółowo wykonane, niezwykle pomysłowe, a co najważniejsze, bezpieczne w użyciu gadżety, które powinny zaciekawić każdego malucha. Dzięki nim dziecko może rozwijać swoje zdolności motoryczne i intelektualne w niezwykle kompleksowy i zrównoważony sposób.

Gadżety stymulujące dziecięce zmysły

W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy tublu.pl znajdziesz popularne zabawki sensoryczne dla dzieci w wieku niemowlęcym i nieco starszych, w tym różnego rodzaju sortery, kolorowe wieże, labirynty, przebijanki czy kostki manipulacyjne. Oczywiście sprzedajemy również tzw. zabawki progresywne stymulujące zmysł dotyku, pomocne w ćwiczeniu zdolności manualnych dzieci w różnym wieku, a także sensoryczne puzzle, tablice magnetyczne, kostki wielofunkcyjne i wiele innych. Co warte podkreślenia, wiele z prezentowanych gadżetów doskonale sprawdzi się jako zabawki dla dzieci niepełnosprawnych, wspierając ich codzienną rehabilitację i pomagając w przywróceniu możliwie wysokiego poziomu sprawności, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej.

Jeśli poszukujesz gadżetów, które pomogą w rozwijaniu motoryki oraz kompetencji intelektualnych małych dzieci, zwłaszcza dzieci z pewnymi dysfunkcjami, wymagających rehabilitacji, prezentowane zabawki progresywne, sensoryczne i motoryczne powinny wzbudzić Twoje szczególne zainteresowanie. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych przedmiotów i zamów jedną lub kilka naszych zabawek. Zapraszamy!

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy