30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Kulodromy dla dzieci

Kreatywne, rozwojowe, dla dzieci w każdym wieku i dorosłych - kulodromy. W tej kategorii znajdziesz tory kulkowe, które wspomogą rozwój zmysłu przestrzennego oraz zapewnią dobra zabawę. Bo które dziecko nie lubi spoglądać na kuleczkę, która podąża własnoręcznie zbudowanym torem?

Po zabawki pluszowe dla dzieci sięga się przy różnych okazjach. Nie tylko pięknie się prezentują i są przyjemne w dotyku, ale również pełnią szereg ważnych funkcji. Na przykład uspokajają, towarzyszą, uczą czy też są wsparciem w terapii. Różnego rodzaju wzory da się też łatwo dopasować do zainteresowań dzieci i nic dziwnego, że w sklepach pojawiają się zarówno ponadczasowe motywy, jak i pluszowe przytulanki dla dzieci inspirowane popularnymi animacjami. Poza tym, wybierając zabawkę, zawsze trzeba zwracać uwagę na atesty i certyfikaty oraz ograniczenia wiekowe. Szczególnie maskotki dla dzieci najmniejszych muszą charakteryzować się wysokim standardem bezpieczeństwa. Z zasady nie posiadają one małych elementów, które pociecha mogłaby połknąć. Inna też jest budowa i wykończenie maskotki. W wielu wariantach zabawki pluszowe przytulanki dla niemowląt działają również na zmysły i pobudzają je do pracy. Takie elementy muszą być odporne na czynniki mechaniczne – można je tarmosić, ciągnąć, gryźć, ale przede wszystkim przytulać. Faktury, kolory, dźwięki to dodatkowe atrakcje, które urozmaicą czas spędzony wspólnie z rodzicami lub w samotności. Często też zabawki edukacyjne w tak przyjaznej formie są najlepszymi nauczycielami nazw części ciała, kolorów, a także sposobem na wyrażenie emocji. Sprawdź, które maskotki będą idealną propozycją dla Twojego dziecka.

Kolorowe kulodromy drewniane dla dzieci

Wielu opiekunów wybiera zabawki edukacyjne, ponieważ świetnie łączą one rozrywkę z nauką i rozwijaniem kompetencji. A te będą procentować przez kolejne lata. To dlatego z list przebojów nie schodzą kulodromy. Dość prosta zasada działania jest wykorzystywana w rozmaitych konstrukcjach, a dzięki temu każda zabawa jest świetną przygodą. Można również dopasować dodatki do zainteresowań oraz wystroju pokoju. Same kulodromy dla dzieci dają bardzo dużo frajdy, a tocząca się wyznaczonym torem kuleczka budzi emocje oraz pozwala wymyślać nowe strategie czy rozwiązania. W ofercie znaleźć można zarówno drewniane zabawki edukacyjne, jak i te wykonane z plastiku, a atrakcyjne wykończenia, dodatki, kolorowe elementy sprawiają, że tor przeszkód jest fenomenalną zabawą. Tocząca się kulka może bowiem poruszać samochodziki, wiatraki, dzwoneczki, spadać na inny tor lub zmieniać trasę, a nawet wpaść w otwór i potoczyć się w zupełnie innym kierunku. Tym samym to świetna lekcja spostrzegawczości, koncentracji oraz kreatywności. Każdy zestaw to okazja, by zbudować atrakcyjną konstrukcję, więc nic dziwnego, że z czasem na dziecięcym dywanie zaczną się pojawiać zaawansowane modele, które można dowolnie składać niekoniecznie według instrukcji. A to prawdziwa radość odkrywania oraz budowania, która może być wstępem do projektowania przestrzeni użytkowej. Tak ćwiczy się motorykę małą i myślenie przyczynowo skutkowe. Sprawdź, które kulodromy drewniane dla dzieci będą najlepsze dla Twojej pociechy.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy