Bidony dla dzieci

Po bidony dla dzieci opiekunowie sięgają, gdy maluchy nabywają już takiej samodzielności, że poradzą sobie z tego rodzaju wygodnym kubkiem. Same propozycje, jakie oferujemy na tublu.pl, dostępne są w wielu różnych wariantach, więc można dopasować idealną do możliwości pociechy, jej zainteresowań, sposobu spędzania czasu wolnego. Warto odpowiedni bidon dla dzieci wybrać wraz z maluchem, gdy będzie on na takie rozwiązanie gotowy.

Kiedy sprawdzi się bidon termiczny dla dzieci?

Zarówno bidony termiczne dla dzieci, jak i te na wodę są niezastąpione do przedszkola, szkoły, na wycieczkę czy w czasie treningu. Pozwalają mieć napój cały czas pod ręką, a także minimalizują ilość plastiku, więc pozwalają chronić środowisko naturalne. Powodzeniem cieszą się bidony dla dzieci do szkoły tak zwane niekapki, modele ze słomką czy też stylowe butelki na wodę. Kształty i wielkość są dopasowane do małych rączek, a kolorowe dekoracje będą przyciągać uwagę. Oczywiście bidony termiczne dla dzieci mają jeszcze tę zaletę, że pozwalają utrzymać optymalną temperaturę napoju, co jest szczególnie istotne zimą. W czasie aktywności na świeżym powietrzu ciepła herbata jest niezbędna. W każdym wariancie bidony dla dzieci są wygodne i praktyczne. Dlatego właśnie chętnie maluchy sięgają po te akcesoria, a wzory rodem z bajek, kolorowe dodatki czy też atrakcyjne kształty sprawiają, że jest to gadżet, którym można się pochwalić.

Modny i wygodny bidon dla dzieci

Oczywiście bidon termiczny dla dzieci musi być wyprodukowany z wytrzymałych i atestowanych materiałów. Najczęściej producenci sięgają po stal oraz tworzywa sztuczne wolne od toksycznych substancji takich jak bisfenol A (BPA). Łatwo je utrzymać w higienicznej czystości, myć w zmywarce, a w wielu wariantach specjalne osłonki minimalizują ryzyko wylania się płynu nawet wtedy, kiedy butelka zostanie odwrócona do góry nogami. Jak widać, niezastąpione są bidony dla dzieci do szkoły, w podróży, na spacerze. Mieszczą się w torbie i plecaku, można je zamontować przy rowerze lub hulajnodze. Zobacz nasze propozycje.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy