30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Mały odkrywca, eksperymenty

Dzieci zadają Wam tysiące pytań? Wspólnie poszukajcie na nie odpowiedzi. Z naszymi teleskopami, mikroskopami, lunetami, lupami, lornetkami, eksperymentami, doświadczeniami i innymi zabawkami edukacyjnymi, idealnymi dla małych odkrywców. Z nimi poznacie podstawowe zasady fizyki, astronomii, przyrody i bez trudu połączycie naukę z zabawą.

Dzieci uwielbiają odkrywać świat. Zabawki mały odkrywca pozwalają im z kolei poznawać zupełnie nowe dziedziny, bodźce i elementy otaczające ich każdego dnia w zupełnie inny sposób. Zabawki edukacyjne gwarantują kreatywne i przede wszystkim mądre spędzanie czasu z pociechą. Wykorzystaj zatem ten element, by przemycić do świata dziecka wiele wartościowych bodźców.

Mały odkrywca, czyli zabawki edukacyjne dla ciekawych świata

Zabawki mały odkrywca to perfekcyjny wybór na prezent – niezależnie od zakresu zainteresowań maluchów. Znajdziesz w naszej ofercie wiele zabawek edukacyjnych z zakresu chemii, geografii, fizyki, astronomii, historii i nie tylko. Zadbaj więc o dynamiczny rozwój dziecka od pierwszych miesięcy i obserwuj efekty, które pozwolą mu wejść w przyszłość z większymi możliwościami.

W Tublu.pl oferujemy wiele zabawek dla 4 latka i szkrabów w innym przedziale wiekowym. Pamiętaj również o tym, że zabawki progresywne pozwolą Ci nie tylko wspierać szkraba w zdobywaniu umiejętności i doświadczeń, ale także umożliwią Ci pomiar dokonywanych postępów.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy