Pacynki dla dzieci

Z pacynkami nigdy nie jest nudno! To jedne z najbardziej wszechstronnych zabawek, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Zachwycają kolorami, fakturami, postaciami. W naszym sklepie na Wasze dzieci czekają te najpiękniejsze, od Haba, Apli Kids, B.Toys, czy Lilliputiens. Można z ich pomocą odgrywać scenki, tworzyć ciekawe, wciągające historie, podróżować, śpiewać, przeganiać strachy i niepokoje. Z zabawy nimi pływnie wiele korzyści: doskonale wspierają rozwój komunikacji językowej, rozwijają wyobraźnię, motorykę małą i koordynację wzrokowo-ruchową. W jej trakcie dzieci szybciej się otwierają i chętniej mówią o tym, co myślą i czują.

Sami uwielbiamy pacynki dla dzieci - wiemy, że zabawa nimi przynosi dzieciom wiele korzyści! I rodzice mogą się zaangażować - zabawa z pacynkami to świetna forma spędzania wspólnie czasu. Jesteśmy absolutnie za!

Kupując pacynki dla dzieci pamiętaj, aby sprawdzić, czy pochodzą z dobrego źródła. Nasze pacynki na palce powstają z najwyższej jakości materiałów. Możesz mieć pewność, że są całkowicie bezpieczne dla Twojego maluszka! Sprawdź nasze urocze, miękkie zabawki, które uszczęśliwią Twoje dziecko.

Pacynki na palce - zabawa dla całej rodziny

Urządźcie teatr z prawdziwego zdarzenia we własnych czterech ścianach. Dzięki pacynkom na palce, pacynkom na rękę jest to możliwe. Przygotujcie dekoracje - wystarczą krzesła i koce, a następnie niech poniesie Was wyobraźnia! Możecie bazować na historiach, które wszyscy już doskonale znamy, ale zachęcamy też do wymyślania własnych! Wiemy, że dziecięca wyobraźnia to największy skarb - dlatego też warto o nią dbać - niech się rozwija!

Takie zabawki edukacyjne jak pacynki na rękę świetnie sprawdzą się też jako prezent na różne okazje. Wiemy, że taki podarek uszczęśliwi maleństwo i rodziców, ponieważ pomagają w rozwoju i też, jak wspomnieliśmy wcześniej, całą rodzina może miło spędzić czas. W naszej ofercie znajdziesz zabawki na palec, ale też inne pacynki. Mamy coś dla każdego malucha - z pewnością znajdziesz zabawkę odpowiadającą obecnym zainteresowaniom!

Urocze zwierzątka, księżniczki, książęta i rabusie - cała obstawa porządnej sztuki domowego teatru! Oczywiście to nie koniec - posiadamy też pacynkę czerwonego kapturka, babcię, a nawet wilka. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Koniecznie obejrzyj też nasze pacynkowe zestawy. Nasze zabawki na palec bez trudu wypierzesz w pralce, zabierzesz w podróż. Dziecko będzie mogło mieć swojego pacynkowego przyjaciela non stop przy sobie - a jak wiemy, maluchy często przywiązują się do swoich zabawek!

Nie zapomnij też sprawdzić pozostałych kategorii dostępnych w naszym sklepie Tublu - wiemy, że jesteśmy w stanie Cię miło zaskoczyć!

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy