30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Śliniaki, fartuszki dla niemowląt i dzieci

Śliniaki dla dzieci są niezastąpione w czasie pierwszych posiłków malucha. Łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i trwałość. Ułatwiają karmienie i sprawiają, że ubranko w czasie posiłku pozostaje czyste i suche. U nas znajdziesz śliniaki wykonane z różnych materiałów: silikonowe, bawełniane, z poliestru z recyklingu. Możesz wybierać spośród różnokolorowych śliniaków z kieszonką, czy długimi rękawami od Liewood, Mushie, czy We Might Be Tiny.

Kolorowe śliniaki dla niemowląt wykonane z różnych materiałów to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia. Przede wszystkim są niezastąpione w czasie karmienia, gdy maluszek uczy się przeżuwać, połykać i gryźć i nie zawsze wszystko idzie po jego myśli, a jedzenie trafia tam, gdzie powinno. Tym samym śliniaki dla dzieci, jakie oferujemy na tublu.pl, mają za zadanie chronić ubrania przed zabrudzeniem, a często też zbierać w specjalnej kieszonce to, co spadło z łyżeczki lub wypadło z rączki. Ten rodzaj ochrony sprawdza się także w okresie ząbkowania, kiedy maluchy zdecydowanie bardziej się ślinią.

Modne i wygodne fartuszki dla dzieci

Innym wariantem są fartuszki dla niemowląt. To rodzaj ochrony, która zabezpiecza cały tułów dziecka łącznie z rękawami. Dzięki temu można zabezpieczyć ubrania przy jedzeniu, a także przy wykonywaniu prac plastycznych. Dlatego po fartuszki i śliniaki dla niemowląt sięga się nie tylko w domach. Są niezastąpione również w żłobach, sprawdzają się podczas podróży czy też na spacerze. Warto więc przy sobie mieć rozmaite propozycje dopasowane do konkretnych potrzeb.

Jakie śliniaki dla dzieci wybrać?

Kolorowe fartuszki dla dzieci to świetny dodatek, który ułatwia naukę samodzielnego jedzenia. Minimalizują stres i konieczność ciągłej zmiany garderoby, więc opiekunowie chętnie sięgają po tego typu detale. W sklepach dostępne są rozmaite śliniaki, więc warto zastanowić się, jakie funkcje mają spełniać. Inne są doskonałe przy nauce jedzenia lub picia z kubeczka, a inne przydadzą się w czasie ząbkowania. Śliniaki i fartuszki dla niemowląt dostępne są też w różnych rozmiarach i zawsze należy je dobrze dopasować. Warto również zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Poza propozycjami z materiałów naturalnych lub też tworzyw sztucznych wielkim powodzeniem cieszy się także wygodny silikon. Bez problemu można więc znaleźć śliniaki, które będą spełniać funkcje praktyczne i będą przy tym rewelacyjnie wyglądać. Zobacz, która z propozycji będzie idealna dla Twojego malucha.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy