Tublu na Wizji

Wszystkie #tublowe filmy na w jednym miejscu!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okularów przeciwsłonecznych dla dziecka

Bezpieczne, z wysokim filtrem UV, wygodne, lekkie, dopasowane i odporne – takie powinny być idealne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Te dostępne w Tublu spełniają wszystkie te wymagania – a co najważniejsze dają maksimum ochrony delikatnym, dziecięcym oczom.

ZOBACZ PRODUKTY

Basen z niemowlakiem - pieluszki wielorazowe do pływania marki Splash About

Jeśli Twój maluszek na basenie musi jeszcze korzystać z pieluszek, to polecamy te wielorazowe od Splash About. Zapewnią maksimum wygody, czystości i higieny. Podpowiadamy, dlaczego są lepszym wyborem niż pieluszki jednorazowe i jak prawidłowo dobrać rozmiar.

ZOBACZ PRODUKTY

Zabawki do ogrodu, na plac zabaw, do parku – czym bawić się na świeżym powietrzu?

Poznaj zabawki do ogrodu, na plac zabaw, czy do parku, które zajmą na długo i pozwolą ciekawie spędzić czas z dzieckiem!

ZOBACZ PRODUKTY

Czym zająć dziecko w podróży? 24 propozycje dla 5-7 latków

Podróżowanie z dzieckiem nie musi być trudne i nudne! Mamy mnóstwo propozycji zabawek, które sprawią, że wspólna podróż minie szybciej i będzie przyjemniejsza. 
Podpowiadamy czym zająć dzieci w wieki 5-7 lat.

ZOBACZ PRODUKTY

Zabawki na podróż dla dzieci w wieku 2-4 lata

Przeganiamy nudę w czasie podróży!
Sprawdź nasze propozycje zabawek, które zajmą dzieci na długi czas i sprawią, że wspólna podróż minie Wam szybciej i będzie przyjemniejsza. Na początek kompaktowe i łatwe w użyciu zabawki dla 2-4 latków.

ZOBACZ PRODUKTY

Jak zrobić gigantyczne bańki mydlane BubbleLab?

Zabawa w Tublu trwa w najlepsze i tym razem testujemy zestawy BubbleLab! Zostawiamy krótki filmik z instrukcją, jak zrobić gigantyczne bańki mydlane! Wystarczy zestaw BuubleLab, 4,5 litra wody oraz płyn do mycia naczyń! Jesteśmy pewni, że dzieci będą nimi zachwycone!

ZOBACZ PRODUKTY

Ekologiczne zabawki do piasku?

W Tublu mówimy stanowcze NIE! jednorazowym, łatwym do połamania zabawkom i proponujemy te, które przetrwają nie jeden, nie dwa, ale wiele sezonów zabaw w piasku i wodzie. Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i nowoczesne rozwiązania oraz zabawki w nurcie eko!

ZOBACZ PRODUKTY

Książki dla dwulatka - Przegląd bestsellerów

W Tublu uwielbiamy książki! Ich czytanie czy oglądanie wycisza, świetnie wspiera naukę mowy, koncentrację i rozwija wyobraźnię. Sprawdź najciekawsze propozycje dla dwulatków, w których poruszane są m.in. tematy odpieluchowania, emocji, rodziny, czy otaczającego nas świata.

ZOBACZ PRODUKTY

ZASADY GRY kooperacyjnej Londji - Puk Puk, tu lisek! Cluck, cluck! the fox!

"Puk Puk, tu lisek!" od Londji to gra kooperacyjna, która wciągnie do zabawy całą rodzinę! Głównym założeniem jest taka współpraca pomiędzy graczami, aby ochronić kurki i kurnik przed chytrym lisem. Zobacz, jak nam poszło i czy udało się przechytrzyć liska.

ZOBACZ PRODUKTY

ZASADY GRY obserwacyjnej Londji - Listonosz Postman

Gra obserwacyjna "Listonosz" od Londji wciąga na długie minuty i za każdym razem może wyglądać inaczej! A do tego jest świetnym treningiem cierpliwości, koncentracji i szybkości reakcji. Sprawdź jej zasady - może to gra, w którą chętnie zagra Twoje dziecko?

ZOBACZ PRODUKTY

ZASADY GRY obserwacyjnej Londji - Gdzie jest ser? Where is the cheese?

W grę obserwacyjną „Gdzie jest ser?” można grać już z 3-latkami. Świetna do treningu spostrzegawczości, koncentracji, zręczności i szybkości reakcji. I to dla całej rodziny! W grze każdy z graczy wciela się w rolę kucharza i szuka 10 składników do przygotowania przepysznego i zdrowego posiłku.

ZOBACZ PRODUKTY

Pomysł na prezent dla dzieci 7 lat +

Pomysły na prezenty nie tylko na Dzień Dziecka.
Kreatywne zabawki dla dzieci powyżej 7 r.ż. - co powiesz na kilkanaście propozycji na każdą kieszeń? Wśród nich te, które świetnie łączą naukę z zabawą, eksperymenty, coś dla małych konstruktorów.

ZOBACZ PRODUKTY

Pomysł na prezent dla dzieci 5-6 lat

Pomysły na prezenty nie tylko na Dzień Dziecka
Sprawdź, co może zaciekawić i zająć 5-6 latka na dłuższy czas - klocki, gry, tablice magnetyczne, puzzle, coś dla małych odkrywców, a może zestawy kreatywne?

ZOBACZ PRODUKTY

Pomysł na prezent dla dzieci 3-4 latka

Pomysły na prezenty nie tylko na Dzień Dziecka
Kreatywne i zajmujące na długi czas zabawki dla dzieci w wieku 3-4 latka. Puzzle, magnetyczne układanki, gry, zestawy artystyczne i wszystko to, co zaciekawi i skupi uwagę przedszkolaka.

ZOBACZ PRODUKTY

Pomysł na prezent dla dzieci 1-2 latka

Pomysły na prezenty nie tylko na Dzień Dziecka
Edukacyjne zabawki dla roczniaków i dwulatków, które długo się nie znudzą, będą wspierały wszechstronny rozwój i zachęcały do odkrywania.

ZOBACZ PRODUKTY
tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy