Gniazda niemowlęce - materace dla niemowląt i noworodków

Przytulne gniazdko dla noworodków i niemowląt delikatnie otula oraz pozwala maluszkowi leżeć w pozycji pół-płodowej, pomagając w stopniowym prostowaniu ciała i łagodnym przystosowywaniu się do nowej, rozprostowanej pozycji. Gniazdko marki Purflo Breathable Nest pomaga w zapobieganiu S.I.D.S. (Sudden Infant Death Syndrom - Zespół Nagłego Zgonu Niemowląt - tzw. śmierć łóżeczkowa).

Komfortowe materace dla niemowląt to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia dziecięcego łóżeczka. Przede wszystkim nie tylko gwarantują spokojny i niezakłócony sen, ale również dbają o prawidłowy rozwój kręgosłupa. Wiele osób chętnie sięga po gniazda niemowlęce, jakie oferujemy na tublu.pl.

Nowoczesne i bezpieczne materace dla dzieci

To nowoczesny dodatek, który świetnie wygląda, zapewnia maluszkowi warunki podobne do tych z okresu płodowego, a także pozwala zadbać o bezpieczeństwo. Otulają maluszka, są wygodne i można je ze sobą zabrać na urlop czy weekendowy wypad, bo stają się rewelacyjną alternatywą dla łóżeczek turystycznych. Modne akcesoria do pokoików dziecięcych wpisują się świetnie w skandynawskie trendy. Poza tym odpowiadają na potrzeby opiekunów i powstają z głębokiego zrozumienia fizjologii najmłodszych. Dlatego charakterystyczny kształt oraz najlepszej jakości materiały cieszą się zaufaniem rodziców, a specjalny materac dla noworodka jest chętnie wybierany także na prezent do wyprawki. Charakterystyczna forma kokonu zapewnia dzieciom nieprzerwany sen. Przytulne gniazdko niemowlęce są także piękne, a także rewelacyjnie sprawdzają się wówczas, gdy maluch śpi z rodzicami w jednym łóżku, jak i wtedy, gdy korzysta ze swojego łóżeczka. Dają poczucie ciepła i bliskości, więc wiele dzieci chętnie sięga również po większe propozycje, które świetnie sprawdzają się nie tylko do spania, ale również wydzielają przestrzeń zabawy. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju dodatek cieszy się zaufaniem rodziców i stał się prawdziwym hitem wśród młodych opiekunów. Nowoczesny materac dla noworodka w formie kokonu ma na celu zmniejszać przestrzeń maluszka. W łóżku czy łóżeczku jest jej po prostu za dużo. Poza tym charakterystyczne boki zabezpieczają przed wyturlaniem się, a tym samym sprawiają, że maluch nie będzie mógł łatwo wydostać się z legowiska. Niewątpliwie to także zapewni rodzicom spokój.

Gniazda dla noworodków oraz niemowląt

Gniazda są dostępne w różnych wielkościach oraz wariantach kolorystycznych, a dzięki temu można je bez problemu dopasować do aranżacji wnętrza, a także motywów, które często się w pokojach dziecięcych pojawiają. Tym samym będzie to jeden z charakterystycznych elementów dekoracyjnych. Kokon ma taką budowę, że bez problemu można śpiące dziecko przenieść do łóżeczka bez naruszania jego spokoju. Maluchy chętnie korzystają z przestrzeni idealnie dostosowanej do ich potrzeb. Kokon jest także rewelacyjnym przenośnym miejscem do spania w czasie krótszych i dłuższych wyjazdów. Dzięki temu maluszek szybciej się zaaklimatyzuje w nowym miejscu. Wybierając gniazdko dla niemowlaka, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania, trwałość materiałów oraz to, by całość była łatwa do wyczyszczenia. To niezwykle ważne, ponieważ materace trzeba utrzymać w higienicznej czystości. Jak każdy dodatek także gniazdko musi posiadać niezbędne certyfikaty, które będą informacją dla opiekunów, że produkt jest bezpieczny i przeznaczony dla dzieci. To szczególnie ważne, ponieważ ten dodatek może być używany już od pierwszych dni życia, stanowiąc przytulny kącik w nowym, wielkim oraz nieznanym jeszcze maluszkowi świecie. Wybierz najlepsze materace dla niemowląt i zainwestuj w spokojny sen.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy