infolinia: (+48) 22 299 10 95    DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN »    kontakt »
Podróże małe i duże - walizki, plecaki, zagłówki -15% do końca tygodnia »     do końca tylko:

Play Mais

Loick Biowerstoff GmbH została założona w 1994. Nasza główna siedziba mieści się w Teterow /Meclenburg- Vorpommern/ a przedstawicielstwo w Dorsten /Nordrhein- Westfalen/ 100 % produkcji opiera się na surowcach odnawialnych. Loick Biowertstoff GmbH projektuje, wytwarza i sprzedaje produkty wykonane z surowców odnawialnych. Sprzedaży tych produktów dokonuje się we współpracy z dystrybutorami na całym świecie.

Korzenie Loick AG leżą w rolnictwie. Firma jest producentem i rafinatorem surowców odnawialnych. Założone przez farmera Huberta Loicka w gospodarstwie rolnym, które należało do jego rodziny, przedsiębiorstwo jest nastawione na produkcję i oczyszczanie surowców odnawialnych i równocześnie wytwarzanie z nich nowych materiałów i produktów, które są substytutami dla produktów konwencjonalnych wykonanych z plastiku. Celem firmy jest stworzenie oferty przyjaznej ekologicznie, alternatywnej w stosunku do produkcji konwencjonalnej, której wpływ na środowisko byłby znacząco korzystniejszy niż jak to jest w przypadku produkcji konwencjonalnej, od momentu powstania produktu aż do jego rozkładu.

Największą zaletą tych produktów jest to, iż ulegają one całkowitej biodegradacji.

Biowertstoffe, Bioenergia, NAWARO współpracują, dopełniając się wzajemnie, podobnie jak w zamkniętym cyklu natury- od uprawy i produkcji, aż do usunięcia zużytego produktu.

Dla zachowania równowagi oba aspekty produkcji są związane z używaniem biopaliwa, które zasila w energię nie tylko urządzenia fabryki, ale także biura, zasila ogrzewanie i klimatyzację, a także dostarcza ciepło i elektryczność do sieci. Co więcej, na dachach naszych budynków zainstalowane są panele solarowe, które produkują energię elektryczną.

Ostatnio dodane produkty Play Mais w naszym sklepie

Najczęściej zamawiane produkty Play Mais w naszym sklepie

Najczęściej oglądane produkty Play Mais w naszym sklepie

Klika słów o naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo pomocnych rodzicom gadżetów, które ułatwiają im życie z Maluchem, a także kolorowe, mądre a przede wszystkim oryginalne zabawki.

Wszystkie produkty które oferujemy starannie dobieramy do oferty bardzo często sami testujemy. Większość produktów znajduje się w naszym własnym magazynie dzięki czemu przesyłki realizujemy bardzo szybko.

Dlaczego zakupy w TUBLU.pl
  1. Setki markowych produktów dla dzieci i niemowląt
  2. Najwyższa jakość
  3. Atrakcyjne ceny i liczne promocje
  4. Najnowsze trendy
  5. Rabaty dla stałych klientów
  6. Ekspresowa dostawa najpóźniej na drugi dzień roboczy
  7. 100% satysfakcji
  8. Nieskazitelna reputacja tysiące zadowolonych klientów
Co o nas mówią nasi klienci

"Jestem w pełni zadowolona z obsługi sklepu. polecam" ~Joanna, 24 czerwiec

"Mega szybka dostawa.Popołudniu złożyłam zamówienie i na drugi dzień rano otrzymałam(...)" ~Magda, 07 luty

"Sklep bardzo profesjonalny, szybka obsługa i dostawa. Polecam" ~Karola, 05 listopad

wszystkie opinie klientów »
[zamknij]