infolinia: (+48) 22 299 10 95    DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN »    kontakt »

Płetwa do nauki pływania SwimFin

Płetwa SwimFin to innowacyjny produkt, który służy do nauki pływania oraz do doskonalenia umiejętności pływackich. Płetwa nie krępuje ruchów Dziecka jak pozostałe pomoce typu koła, makarony itp., działa w harmonii z ciałem nie blokując ruchów oraz utrzymując naturalną pozycję ciała. Ponadto swoim wyglądem zachęca Dziecko do zabaw w wodzie. Płetwa SwimFin zapewni Tobie i Dziecku poczucie bezpieczeństwa, które jest najistotniejsze podczas nauki pływania.

Cechy płetwy do nauki pływania SwimFin:

 • SwimFin inspiruje dzieci i zachęca do zabawy.
 • SwimFin został przetestowany, sprawdzony i udowodniono, że jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu umiejętności, aczkolwiek informacja na opakowaniu mówi, że jest odpowiedni dla dzieci o wadze od 15-30 kg, co odpowiada mniej więcej wiekowi 3-6 lat. Jest to wymóg prawny, obowiązujący wszystkie pomoce do nauki pływania, które przeszły testy bezpieczeństwa.
 • SwimFin jest idealny dla dzieci początkujących jak i dla Maluchów podnoszących swoje umiejętności pływackie, jak również dla zaawansowanych pływaków (nawet dorosłych, którzy chcą poprawić swoją technikę.
 • Pozwala na naukę w dowolnym stylu pływackim np. żabką, kraulem czy motylkiem
 • Płetwy SwimFin nie trzeba pompować, nie ma ryzyka przebicia jej, nie ma potrzeby używania dodatkowego wsparcia typu rękawki do pływania, kamizelki itp.
 • Swimfin działa w ten sposób, że jeżeli Dziecko nie umie pływać płetwa jest wówczas cała zanurzona w wodzie i daje największe wsparcie (Dziecko wówczas przyjmuje pozycję pionową i próbuje pływać tzw. "pieskiem). Kiedy dziecko zaczyna się czuć pewnie powoli zaczyna kłaść się na wodzie, im bardziej poziomą pozycję przyjmuje dziecko, tym bardziej SwimFin „wystaje” ponad powierzchnię wody, dając coraz mniej wsparcia. Dziecko wówczas pływa bardziej samodzielnie.
Zobacz film i przekonaj się jakie to proste i użyteczne:W naszym sklepie od ręki kupisz płetwy do nauki pływania SwimFin:

Klika słów o naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo pomocnych rodzicom gadżetów, które ułatwiają im życie z Maluchem, a także kolorowe, mądre a przede wszystkim oryginalne zabawki.

Wszystkie produkty które oferujemy starannie dobieramy do oferty bardzo często sami testujemy. Większość produktów znajduje się w naszym własnym magazynie dzięki czemu przesyłki realizujemy bardzo szybko.

Dlaczego zakupy w TUBLU.pl
 1. Setki markowych produktów dla dzieci i niemowląt
 2. Najwyższa jakość
 3. Atrakcyjne ceny i liczne promocje
 4. Najnowsze trendy
 5. Rabaty dla stałych klientów
 6. Ekspresowa dostawa najpóźniej na drugi dzień roboczy
 7. 100% satysfakcji
 8. Nieskazitelna reputacja tysiące zadowolonych klientów
Co o nas mówią nasi klienci

"produkt zgodny z opisem ,szybka wysyłka .polecam" ~aneta, 06 styczeń

"Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm" ~Kornelia, 05 listopad

"zależy na szybkiej i sprawnej transakcji? to tylko zamawiać w sklepie tublu :) Dziękuję & Pozdrawiam" ~halyna, 01 grudzień

wszystkie opinie klientów »
[zamknij]