30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci

Drewniane zabawki to jedne z tych najchętniej wybieranych przez rodziców i opiekunów. Trwałe, bezpieczne, piękne i praktyczne. W naszym sklepie czekają takie klasyki jak drewniane klocki, zabawki konstrukcyjne, a oprócz nich także puzzle, układanki, lalki, pojazdy, instrumenty, a nawet gry. Znajdziesz u nas drewniane zabawki dla dzieci w różnym wieku (od niemowlaka do kilkulatka) i o różnych zainteresowaniach.

Cena
od 1 do 40 (z 317 produktów)
/ 8

Różnorodne zabawki edukacyjne to inwestycja w prawidłowy rozwój, umiejętności i kompetencje. To dlatego opiekunowie oraz nauczyciele tak wiele uwagi poświęcają temu, by wybrać idealne propozycje. Niezmiennie też dużą popularnością cieszą się drewniane zabawki, jakie oferujemy na tublu.pl. Różnego rodzaju kolekcje nie wychodzą z mody i odpowiadają na potrzeby kolejnych pokoleń. Są atrakcyjne, kolorowe, pobudzają kreatywność, a także są idealne dla małych rączek. Zabawki drewniane są też prezentowym hitem.

Jakie drewniane zabawki dla dzieci wybrać?

Różnorodne zabawki drewniane dla dzieci to świetny przykład jak można się uczyć i świetnie się bawić. Są bezpieczne, wytrzymałe, a różnorodne opcje pozwalają znaleźć idealną propozycję dla malucha w każdym wieku i o rozmaitych zainteresowaniach. Tym samym już drewniane zabawki dla rocznego dziecka są zaproszeniem do świata konstrukcji, budowania oraz układania. Świetnie sprawdzają się różnego rodzaju sortery czy interaktywne pałąki. Poza tym drewniane zabawki dla niemowląt to przede wszystkim kolorowe układanki. Tego rodzaju detale są chętnie wykorzystywane w metodzie Montessori. To najlepsza lekcja kolorów oraz ściganie motoryki. Starsze dzieci wykorzystują drewniane zabawki dla 2 latka do budowania. Barwne kostki o różnych kształtach to niekończące się źródło inspiracji. Hitem stają się również instrumenty. Modne drewniane zabawki dla dziewczynki czy chłopca mają też formę popularnej gry memory. To świetne ćwiczenie pamięci. Drewniane zabawki dla 4 latka będą wymagać coraz bardziej skomplikowanych operacji – na przykład sortowania czy układania według konkretnych kryteriów. Logiczne gry stają się ciekawym sposobem na spędzanie czasu w rówieśniczym gronie. Poza tym producenci oferują też inne propozycje. Świetnie prezentują się drewniane zabawki dla 5 latka o formie zegara, nawlekanki oraz geometryczne zadania. Warto zwrócić uwagę, że sam materiał jest ekologiczny i trwały, więc posłuży przez długi czas. A drewniane zabawki dla 6 latka to najlepszy sposób na to, by nabyć umiejętności, które będą wymagane w szkole. Z drugiej strony to też okazja do bezstresowej zabawy. Zobacz, które drewniane zabawki dla chłopca i dziewczynki będą najlepsze dla Twojej pociechy.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy