30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Książki dla dzieci 12 miesięcy +

Wśród książek dla dzieci w wieku 12 miesięcy znajdziesz te z dużą ilością pięknych obrazków i małą ilością tekstu - tak by zaciekawić malucha i zatrzymać jego uwagę na dłuższy czas. Ich wspólne przeglądanie i czytanie wszechstronnie wpływa na rozwój dziecka: wspiera naukę mowy, pobudza wyobraźnię, poprawia pamięć, wspomaga koncentrację. I rewelacyjnie pomaga w wyciszaniu się po całym dniu zabawy.

od 1 do 36 (z 36 produktów)
/ 1

Różnorodne książki dla dzieci to szereg opowieści, kolorów, materiałów. Gotowa biblioteczka jest w stanie zachwycić każdego miłośnika zwierząt, pojazdów, historii o dzieciach oraz oczywiście zadań. Za każdym razem oczywiście lekturę należy dopasować do wieku i możliwości najmłodszych. Czasem dodatkową inspiracją będą też już kształtujące się zainteresowania. Poza tym warto pamiętać, że książki dla dzieci 12 miesięcy, jakie oferujemy na tublu.pl, to niewątpliwie ten rodzaj zabawki, która kształtuje przyszłego czytelnika, uczy, pokazuje wzorce oraz jest okazją do wspólnego spędzania czasu.

Najlepsze książeczki dla dzieci 12 miesięcy

Przede wszystkim książeczki dla roczniaków wspomagają pojawiające się w tym ważnym okresie życia nowe umiejętności. Będą one głównie związane z nauką mówienia, rozwijaniem motoryki dużej i małej oraz rozpoznawaniem osób i przedmiotów, a także ich nazywaniem. Książeczka dla roczniaka pomaga również rozwijać myślenie symboliczne, są doskonałym sposobem na kształtowanie relacji, określenie emocji i uczenie się zasad. Dlatego tak ważne jest czytanie maluchowi, śledzenie z nim obrazków, pokazywanie, budowanie historii. Z czasem będzie to procentować nowymi słowami, a potem zdaniami, a także kreatywnością, która bardzo przydaje się w życiu. Poza tym książki dla dzieci mają poręczny format, więc maluchowi jest wygodnie przekładać kartki, a ulubioną lekturę może zabrać ze sobą w podróż, na spacer – przejażdżkę czy też na wakacje.

Czym powinny się wyróżniać książki dla dzieci 12 miesięcy?

Wartościowe książeczki dla dzieci 12 miesięcy niewątpliwie już na tym etapie życia kształtują czytelniczy gust. W wielu wariantach zawierają również różnego rodzaju zadania, więc pociecha uczy się, co jest większe co mniejsze, jakie dźwięki wydają pojazdy czy zwierzęta, dopasowuje do siebie przedmioty. To świetna lekcja kształtów, kolorów i faktur, a interaktywne książeczki dla roczniaków zachęcają do różnorodnych czynności. Bardzo często ten rodzaj zabawki jest doskonałym pomysłem na prezent. Zobacz, która książeczka dla roczniaka będzie idealna dla Twojego malucha.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy