Zabawki motoryczne, sensoryczne

W tej kategorii znajdziecie zabawki edukacyjne, wspomagające rozwój dużej i małej motoryki u dziecka, a także niesamowite zabawki sensoryczne. Działając na wszystkie zmysły, będą wspierały równomierny rozwój dziecka. Świetnie sprawdzą się także w terapii i rehabilitacji. Ich głównym zadaniem będzie dostarczanie bodźców, stymulowanie zmysłów oraz budowanie świata doznań dziecka.

Cena
od 1 do 40 (z 258 produktów)
/ 7

Postaw na edukację od pierwszych miesięcy życia dziecka. Zabawki motoryczne pozwolą mu rozwijać się we właściwy sposób i zapewnią doskonałe rezultaty nauki, terapii lub rehabilitacji. Wykorzystuj innowacyjne zabawki sensoryczne w celu maksymalizacji rezultatów i przekonaj się, jak duże postępy dzięki technologii może zrobić pociecha w każdym wieku.

Rozwijające zabawki motoryczne i sensoryczne

Zabawki edukacyjne dostępne w Tublu.pl to asortyment dedykowany dla przedszkolaka, niemowlaka i szkraba w każdym wieku, który potrzebuje motorycznego wsparcia. Mądre zabawki można wykorzystać przy terapii lub rehabilitacjami z maluchami posiadającymi zróżnicowane ograniczenia lub niepełnosprawności. Wykorzystaj zatem ich potencjał w celu osiągnięcia określonego celu, co pozwoli Twojemu dziecku wejść w kolejnym etap dojrzewania z pełnym zakresem możliwości. Nieistotne, czy szukasz produktów dla 4 latka, czy pociech w innym zakresie wiekowym – znajdziesz je w tej części sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy