30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Zabawki edukacyjne dla 4 latka

Zabawki dla 4 latków gwarantują nie tylko mnóstwo kreatywnej zabawy, ale także wspomagają rozwój i naukę. Interaktywne książki, zabawki edukacyjne, zestawy kreatywne, gry, czy klocki pozwolą dziecku na jeszcze intensywniejsze poznanie świata. W Tublu znajdziesz również zabawki, które wprowadzą 4-latka w świat kolorów, liter i cyfr – zabawa nimi będzie idealnym wstępem do nauki pisania, czytania czy liczenia.

Cena
od 1 do 40 (z 1490 produktów)
/ 38

Zabawki edukacyjne dla 4-latków

Zabawki edukacyjne dla 4-latków są już znacznie bardziej zaawansowane, niż te dla niemowlaków lub 2-latków. Dlaczego? Dzieci w wieku 4 lat potrzebują jasno określonych bodźców i dobrego przykładu, który będą mogli powielać we własnym życiu. Rodzice takich dzieci starają się więc wybierać dla nich zabawki wysoko rozwojowe, by zachęcić je do nauki i zabawy jednocześnie.

W ofercie sklepu tublu znajdują się zarówno zabawki dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Mają one zdecydowanie inne potrzeby i zaczynają inaczej widzieć świat. Dziewczynki zdecydowanie częściej będą sięgały po drewniane zabawki, np. przenośne kuchenki, wózki dla lalek czy szkatułki z pozytywkami, natomiast chłopcy będą czerpali radość z zabawy figurkami konstrukcyjnymi, garażami czy samochodami. Nie jest to jednak standardem, ponieważ wiele dzieci w tym wieku lubi eksperymentować i sprawdzać nowe zabawy.

Jedno jest jednak pewne - dzieci mają gorącą potrzebę, by wymieniać się doświadczeniami i próbować nowych rzeczy. Zabawki dla 4-latków dają im właśnie taką możliwość.

Zabawki dla 4-latków

Zabawki dla 4-latków jednocześnie pozwalają dzieciom naśladować dorosłych. W dodatku rzeczy,, które dla dorosłych zwykle są przykrym obowiązkiem, dzieciakom sprawiają wielką frajdę. Stąd wyjątkowa popularność zestawów do sprzątania, gotowania czy prania. Wszystkie one przyzwyczajają malucha do utrzymywania porządku i dbania o czystość w swoim otoczeniu. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepiej najmłodszych uczy się przez zabawę.

Zabawki edukacyjne świetnie spełniają swoje zadanie i pozwalają dzieciom poznać nieznany im świat. Dziewczynki lubią czesać i bawić się lalkami nie bez powodu - to wspaniała zabawa, a przy okazji trening motoryki, zręczności i rozwój kreatywności. Co więcej, akcesoria do włosów mogą być użyte zarówno dla lalek, jak i dla dzieci. Idealna dla każdej dziewczynki pasjonującej się fryzjerstwem, ale również dla chłopców, którzy chcieliby spróbować podobnego wyzwania. Jednak dla chłopców znacznie ciekawsze mogą być wszelkiego rodzaju instrumenty zabawkowe. Ta zabawka świetnie sprawdzi się dla dziecka, które wykazuje zainteresowanie muzyką.

Zabawki dla 4-latków równie często rozwijają im umiejętności sportowe. I tak piłka do skakania to doskonały sposób na zabawę ruchową oraz uśmiech na twarzy dziecka. Aby zwiększyć bezpieczeństwo podczas skoków, dół piłki ma zapewnioną antypoślizgową strefę. Zapobiega ona ślizganiu się w trakcie skakania. Piłka ma też ergonomiczne uchwyty, a taka zabawka sprawdzi się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Wiele podobnych zabawek zaczyna również rozwijać pierwsze umiejętności pisania i rysowania wśród 4-latków. Dzieje się to zazwyczaj przez budzenie ciekawości i zachęcenie do zabawy poprzez naukę.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy