30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Książki dla dzieci 2-3 lat

Wśród książek dla dzieci w wieku 2 i 3 lat dominują te z małą ilością tekstu oraz obrazkowe, które w wyjątkowy sposób angażują dzieci – rozwijają spostrzegawczość i koncentrację, skupiając ich uwagę na wybranym bohaterze lub elemencie, pomagają w nauce słownictwa. Wszystkie książki są pięknie ilustrowane, by jeszcze bardziej pobudzać wyobraźnię, zachęcić do wymyślania własnych historii i zadawania pytań. Wśród naszych propozycji znajdziesz także książki dla dzieci, które poruszają temat dziecięcych emocji – tego, jak je rozpoznawać, nazywać i jak sobie z nimi radzić.

Cena
od 1 do 40 (z 170 produktów)
/ 5

Po książki dla dzieci maluchy i starszaki sięgają w każdym wieku. Kluczem jest oczywiście to, by dopasować lekturę do konkretnych potrzeb, a tym samym zainteresować, inspirować, uczyć oraz kształtować małego czytelnika. Dlatego tak ważny jest wiek i możliwości pociechy. Kolorowe książki dla dzieci 2 lata, jakie oferujemy na tublu.pl, to wyjątkowe lektury, które wprowadzają w świat relacji, rozmów na trudne tematy oraz wrażliwości. Tym samym już przygotowują do pójścia do przedszkola, rówieśniczych aktywności oraz edukacyjnych zadań.

Atrakcyjne książki dla dwulatka

W wielu wypadkach książki dla dzieci 3 lata będą odpowiedzią na nurtujące przedszkolaki problemy. Poza tym pojawiający się bohaterowie stają się nośnikiem wartości, więc nic dziwnego, że pociechy się identyfikują, biorą udział w przygodach oraz oczywiście wymyślają własne. A to fantastycznie rozwija kreatywność, logiczne myślenie oraz zwiększa zasób słów. Z czasem też przecież jest wprowadzeniem do pisania i czytania. Z drugiej strony to właśnie książki dla trzylatka rewelacyjnie odpowiadają na zadawane bez przerwy przez dzieci pytania i zaspokajają ciekawość świata. Pozwalają również rozwijać zainteresowania, które w tym wieku są już dość mocno widoczne. Dla wielu dzieci książka dla dwulatka będzie też dobrym pomysłem na ćwiczenia logopedyczne, naukę języka obcego czy też trening pamięci lub spostrzegawczości.

Która książka dla trzylatka będzie najlepsza?

Dobre książki dla dzieci są okazją do tego, by pokazywać atrakcyjne wzorce spędzania czasu wolnego. To będzie procentować w późniejszych latach i otwierać na kolejne historie. W czasach, gdy dominuje elektronika, to właśnie literatura powinna przyciągać i otwierać świat wyobraźni. Warto więc wybierać takie książki dla dzieci 2 lata, które zainteresują, pomogą czy też staną się zaproszeniem do świata fantazji. W każdym wariancie można w prosty i tani sposób wspomagać rozwój pociechy, co niewątpliwie będzie dla niej bardzo korzystne. Sprawdź, które książki dla trzylatka będą idealne dla Twojej pociechy.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy